دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر اتوبوسرانی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
28.5MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر شرکت مسافربری

بنر شرکت مسافربری که در تصویر مشاهده می کنید یک تابلو سردی مغازه می باشد. تبلیغات های محیطی از گذشته تا به امروز یکی از تاثیر گذارترین تبلیغات می باشد. بنر های تبلیغاتی برای عموم قابل اعتماد است. در تبلیغات های محیطی در ذهن مشتری همیشه باقی می مانید. یک تابلو سردری برای مغازه خیلی حائز اهمیت است. یک طرح خوب برای تابلو بنر مغازه باعث می شود که در روند رشد کسب و کار شما تاثیر مثبت بگذارد. بنر شرکت مسافربری که در تصویر مشاهده می کنید یکی از جذاب ترین بنر های در حوزه اتوبوسرانی می باشد. این بنر با استفاده از تمامی استاندارد های چاپی طراحی شده است و شما با خیال راحت می توانید این بنر را به چاپ برسانید.

طرح بنر شرکت مسافربری

طرح بنر شرکت مسافربری با استفاده از رنگ های سیاه و نارنجی طراحی شده است. در طراحی این بنر مسافربری با استفاده از وکتور و عکس های باکیفیت همراه شده است. در این بنر از عکس یک اتوبوس مسافربری استفاده شده است. یک سمت بنر به رنگ نارنجی و سمت دیگر بنر به رنگ سیاه می باشد. نوشته های این بنر مطابق با رنگ زمینه که نارنجی است استفاده شده است.

بنر لایه باز اتوبوسرانی

بنر اتوبوسرانی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این بنر از انواع وکتور و عکس استفاده شده است برای این که این طرح لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد شما با استفاده از نرم فزار فوق هر تغییر که خواستید روی این بنر لایه باز اتوبوسرانی انجام دهید

برچسب ها: