دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر باربری

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
72.1MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر برای باربری

بنر برای باربری که در تصویر مشاهده می کنید یک بنر تبلیغاتی محیطی هست که به عنوان یک تابلوی سردری می توان استفاده کرد. بنر های تبلیغاتی از گذشته تا به امروز تاثیر به سزای به کسب و کار ها گذاشته است. بنر های تبلیغاتی برای بهتر دیده شدن شما کمک می کند. تابلو های سردی خوب می تواند یک نقطه متمایز بین شما و همکارانتان باشد و هویت و حرفه شما را به همه نشان می دهد. اینتخاب یک طرح خوب برای بنر بسیار حائز اهمیت است. چون در روند رشد کسب کارتان تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. این بنر باربری از یک طراحی و با استفاده از استاندارد های چاپی طراحی شده است. و شما برای چاپ این بنر به هیچ مشکلی برنخواهید خورد.

طرح بنر باربری

طرح بنر باربری همانطور که در تصویر مشاهده می کنید از یک طرح بروز و جذاب برخوردار است. عمده رنگ های استفاده شده در این بنر از رنگ های سیاه و قهوه ای می باشد. در این بنر از وکتور های جذاب و باکیفیت نیز استفاده شده است. عکس های به کار رفته در این بنر از کیفیت بالای برخوردار است و می توانید با یک نگاه کوتاه به این مسئله پی ببرید. رنگ نوشته ها هم بر اساس رنگ زمینه انتخاب شده است که همخوانی زیادی دارد. بنر باربری بسیار جذاب و متفاوت طراحی شده است.

بنر لایه باز باربری

بنر باربری با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این بنر از وکتور ها و عکس های باکیفیت زیادی استفاده شده است. فایل این بنر برای شما لایه باز قرار می گیرد. در نظر داشته باشید شما می توانید عکس ها و وکتور های این بنر باربری را بر نیاز تغییر بدهید و یا حتی می توانید آنهارا تغییر دهید.

برچسب ها: