دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر باشگاه بدنسازی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
127MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر باشگاه پروش اندام

بنر باشگاه پروش اندام که در تصویر مشاهده می کنید یک بنر تبلیغاتی می باشد. همانطور که می دانید بنر های تبلیغاتی یکی از ابزار های مهم تبلیغاتی می باشد. از گذشته تا به امروز تبلیغات های محیطی یکی از تاثیر گذارترین تبلیغات می باشد. بنر های تبلیغاتی در جاهای پر رفت آمد شهر می توانید استفاده کنید. طرح بنر باشگاه پرورش اندام را می توانید به صورت تابلو سردرمغازه می توانید استفاده کنید. همانطور که می دانید. تابلو های سردرمغازه یکی از حیاتی ترین ابزار تبلیغاتی می باشد. تابلو بنر باشگاه بدنسازی که در تصویر مشاهده میکنید با استفاده از تمامی اصول و استاندار های چاپی طراحی شده است و شما می توانید با خیال راحت این بنر را به چاپ برسانید.

طرح بنر باشگاه بدنسازی

بنر باشگاه بدنسازی با استفاده از جدیدترین متدهای گرافیکی روز دنیا طراحی شده است. در طراحی این بنر از زمینه سیاه استفاده شده. در این بنر عمده رنگ های استفاده شده سفید، زرد و سیاه می باشد. در این بنر باشگاه بدنسازی از عکس باشگاه بدنسازی استفاده شده است. در این بنر باشگاه ورزشی از عکس یک بدن ساز استفاده شده است. طراحی این بنر بسیار زیبا و مدرن طراحی شده است.

بنر لایه باز باشگاه بدنسازی

بنر برای باشگاه بدنسازی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این بنر برای شما لایه باز ارسال می شود و شما می توانید به راحتی در تغییر که خواستید روی این بنر اعمال کنید. عکس و وکتور های این بنر را در طرح های دیگرتان نیز می توانید استفاده کنید.

برچسب ها: