دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر بوتیک زنانه

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
96.2MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر لباس فروشی زنانه

بنر لباس فروشی زنانه در که تصویر مشاهده می کنید به صورت یک بنر سردری و یک بیلبورد شهری می باشد. مشاغلی مانند بوتیک و لباس فروشی باید در مورد تبلیغات محیطی باید بشتر دقت کنند. تبلیغات محیطی مانند بنر و بیلبورد یکی از تاثیر گذار ترین تبلیغات می باشد. انتخاب طرح خوب برای بنر باعث افزایش جذب مشتری خواهد شد. طرح بنر بوتیک زنانه از تمام اصول و استاندارد های چاپی برخوردار است و شما با خیال راحت می توانید این طرح را به چاپ برسانید.

طرح بنر بوتیک زنانه

بنر بوتیک زنانه از طرح ساده و جذابی برخوردار است. رنگ استفاده شده در این بنر رنگ آبی می باشد. در این بنر از عکس های مختلف در حوزه بوتیک و فروش لباس استفاده شده است. عکس های استفاده شده از کیفیت بالای برخوردار است. در نظر داشته باشید، طراحی برای مشاغل مانند بوتیک و و لباس فروشی باید از ظرافت خاصی برخوردار باشد. انتخاب عکس مناسب در بنر لباس فروشی خیلی مهم است و باید از لحاض مفهومی نکات برجسته از خود به نمایش بگذارد. عکس های انتخاب شده در این بنر بوتیک زنانه از یک عکس مغازه لباس فروشی است که بر روی آن افکت های جذابی کار گرفته شده است. عکس دیگر هم عکس یک خانم در حین خرید می باشد که به جذابیت بنر افزوده است.

طرح بنر لایه باز بوتیک زنانه

طرح بنر بوتیک زنانه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این بنر از انواع مختلف عکس های دوربری شده و وکتور های باکیفیت استفاده شده است. بنر بوتیک، لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد و شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که دوست داشته باشید می توانید روی این بنر انجام دهید

برچسب ها: