دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر بوتیک مردانه

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
96.2MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر بوتیک مردانه

بنر بوتیک مردانه که در تصویر مشاهده می کنید یک بنر تبلیغاتی می باشد. بنر های تبلیغاتی نقش به سزای در دیده شدن شما ایفا می کند. تبلیغات محیطی از گذشته تا به امروز تاثیر زیاد بر روند رشد کسب و کار شما می گذارد. در این صورت که مخاطب، شما را راحت تر پیدا می کند. مشاغل مانند پوشاک مردانه باید دقت کافی در انتخاب بنر داشته باشند. طرح بنر بوتیک مردانه با استفاده از تمامی اصول چاپی طراحی شده است. شما در چاپ این بنر به هیچ مشکلی برنخواهید خورد.

طراحی بنر بوتیک مردانه

طرح بنر بوتیک مردانه با استفاده از جدید ترین متد های گرافیکی و تیلیغاتی طراحی شده است. زمینه این بنر بوتیک مردانه از عکس های با کیفیت مغازه پوشاک پوشانده شده است. رنگ های استفاده شده بیشتر رنگ های آبی و زرد می باشد. و از یک عکس دوربری شده مرد که در حال خرید است استفاده شده است. رنگ نوشته ها متناسب با طرح زمینه بنر انتخاب شده است. طرح بنر بوتیک مردانه بروز و جذاب است.

بنر بوتیک لایه باز مردانه

طرح بنر بوتیک مردانه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است در طراحی این بنر با استفاده از انواع مختلف عکس و وکتور طراحی شده است. فایل این بنر برای شما لایه باز قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید هر تغییر که دوست داشته باشید روی بنر انجام دهید. می توانید اندازه و عکس های بنر را تغییر دهید و یا حتی می توانید از اجزای این بنر در طرح های دیگر تان نیز استفاده کنید.

برچسب ها: