دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر تاکسی تلفنی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
28.5MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر تاکسی تلفنی

بنر تاکسی تلفنی که درتصویر مشاهده می کنید یک تبلیغات محیطی می باشد. بنر های تبلیغات محیطی از گذشته تا به امروز یکی از تاثیر گذارترین تبلیغات می باشد. بنر های محیطی برای جامعه خیلی قابل اعتماد هست. بنر ها یک ها خیلی جذاب برای دیده شدن و جذب مشتری می باشد. تابلو های سردی مغازه یکی از حیاتی ترین ابزار های تبلیغاتی می باشد. یک طرح بنر خوب می تواند روند رشد کسب کار شما را تضمین می کند. این بنر تاکسی تلفنی که در تصویر مشاهده می کنید یک بنر جذاب و با استفاده از استاندارد های چاپی طراحی شده است. شما با خیال راحت می توانید این بنر را به چاپ برسانید.

طرح بنر تاکسی تلفنی

طراحی بنر تاکسی تلفنی با استفاده از جدید ترین متد های روز گرافیکی طراحی شده است. طرح این بنر بسیار مناسب و جذاب می باشد. رنگ های استفاده شده در بنر تبلیغاتی تاکسی تلفنی سیاه و زرد می باشد در نظر داشته باشید که این رنگ ها یکی از اصلی ترین رنگ ها برای تاکسی می باشد. در سمت چپ بنر عکس ماشین تاکسی استفاده شده است که از کیفیت بالای برخوردار است. و در سمت راست بنر از زمینه سیاه و از یک لوگوی تاکسی استفاده شده است.

بنر تاکسی تلفنی لایه باز

بنر برای تاکسی تلفنی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در این طراحی از وکتور و عکس های با کیفیت زیادی استفاده شده است و چون این بنر تبلیغات تاکسی تلفنی لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد شما می توانید هر تغییر که دوست داشته باشید با استفاده از این نرم افزار انجام دهید.

برچسب ها: