دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر تبلیغاتی ایزوگام

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
28.5MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر ایزوگام

بنر ایزوگام که در تصویر روبرو مشاهده می کنید یک بنر تبلیغاتی می باشد. تبلیغات محیطی یکی از قدیمی ترین نوع تبلیغات هست. که این روز ها نیز یکی از قدرتمند ترین تبلیغات می باشد. بیلبورد های شهری یکی از جذاب و تاثیر گذار ترین تبلیغات می باشد. عموم جامعه اعتماد زیادی به تبلیغات محیطی می کند. در تصویر شما بنر برای ایزوگام مشاهده می کنید. یک تابلو سردری می باشد. تابلو های سردری یکی از مهمترین وحیاتی ترین تبلیغات هر کسب و کار می باشد. یک بنر با طراحی خوب می تواند در روند رشد کسب و کارتان کمک کند. این بنر نیز با استفاده از تمامی اصول چاپی طراحی شده است و شما می توانید با خیال راحت این بنر را به چاپ برسانید.

طراحی بنر ایزوگام

بنر تبلیغات ایزوگام با استفاده از جدید ترین متد های گرافیکی روز دنیا طراحی شده است در طراحی این بنر از انواع وکتور های با کیفیت زمینه استفاده شده است. وکتور های مثلثی استفاده شده در این بنر جذابیت خاصی به این بنر بخشیده است. در تابلو بنر ایزوگام در عکس با کیفیت یک ایزوگام نیز استفاده شده است. در طراحی بنر عکس های استفاده شده خیلی مهم می باشد چون طرف با یک نگاه کردن باید نوع مشاغل پی ببرد. رنگ های استفاده شده در این بنر رزد و سیاه می باشد. و در زمینه این طراحی از رنگ زرد استفاده شده است.

بنر لایه باز ایزوگام

بنر لایه باز ایزوگام با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این بنر برای شما لایه باز ارائه می شود که شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که خواستید روی این بنر انجام دهید. همانطور که می دانید لایه باز بودن یک طراحی دست شما را برای تغییرات باز می کند.

برچسب ها: