دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر تبلیغاتی دفتر مهندسی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
163MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر دفتر مهندسی

بنر دفتر مهندسی که در تصویر مشاهده می کنید یک بنر تبلیغات محیطی است که می توان به صورت تابلو بنر نیز استفاده کرد. تبلیغات های محیطی یکی از تاثیر گذار ترین تبلیغات می باشد. بیلبورد های شهری از گذشته تا به امروز یکی از مهم ترین و جذاب ترین تبلیغات می باشد. در تبلیغات محیطی مردم بیشتر اعتماد می کنند. تابلو سردر مغازه یکی از حیاتی ترین تبلیغات هر کسب و کار می باشد. تابلو بنر شناسنامه هر کسب و کار می باشد. مخاطبین با تابلو بنر شما را پیدا می کنند و در ذهن خود نگه می دارند. یک طرح خوب بنر می تواند در روند رشد کسب و کار شما تاثیر زیادی را بگذارد. این بنر دفتر مهندسی که در تصویر روبرو مشاهده می کنید با استفاه از تمامی استاندارد های چاپی طراحی شده است. و شما به راحتی می توانید این بنر را به چاپ برسانید.

طرح بنر دفتر مهندسی

بنر دفتر فنی مهندسی که در تصویر روبرو مشاهده می کنید با استفاده از جدید ترین متد های گرافیکی روز دنیا طراحی شده است. در طراحی این بنر تبلیغاتی دفتر مهندسی از عکس و المان های مختلف زیادی استفاده شده است. که همه ی آن ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. تم رنگی این بنر از رنگ های مشکی و طلایی استفاده شده است. در زمینه این بنر از عکس ساختمان استفاده شده است. نوشته ها و بنر هم به رنگ طلایی است.

بنر تبلیغاتی لایه باز دفتر مهندسی

بنر دفتر مهندسی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این بنر از وکتور و عکس های مختلف زیادی استفاده شده است. فایل این بنر دفتر فنی مهندسی به صورت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید با استفاده از این نرم فزار این طرح را ویرایش کنید و آن را به چاپ برسانید.

برچسب ها: