دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر تبلیغاتی مصالح ساختمانی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
26.7MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر مصالح ساختمانی

بنر مصالح ساختمانی که در تصویر مشاهده می کنید یک تابلو سردر مغازه یا یک بنر تبلیغاتی شهری می باشد. بنر های تبلیغاتی یکی از المان های تبلیغاتی می باشد. تبلیغات های محیطی از گذشته با به امروز تاثیر زیادی بر کسب کار ها داشته است. عموم مردم به تبلیغات های محیطی بیشتر اعتماد می کنند. تابلو بنر یک المان ضروری برای هر مغازه می باشد. مخاطبین، شما را با تابلو بنرتان پیدا خواهند کرد. به نوعی می توان گفت که تابلو بنر های شناسنامه مغازه شما می باشد. یک طرح خوب بنر می تواند در روند رشد کسب کارتان تاثیر مثبت خواهد گذاشت. تابلو بنر مصالح ساختمانی که در تصویر مشاهده می کنید با رعایت تمامی اصول چاپی طراحی شده است. و شما با خیال راحت می توانید این بنر را به چاپ برسانید.

طرح بنر مصالح ساختمانی

طراحی بنر مصالح ساختمانی بسیار زیبا و متفاوت کار شده است. این بنر با استفاده از رنگ سیاه در زمینه و عکس های گوناکون طراحی شده است. بنر مصالح ساختمان با استفاده از عکس های باکیفیت مصالح ساختمانی که در آن به کار رفته است زیبایی خاصی دارد. در این بنر از وکتور های به رنگ آبی نیز استفاده شده است که با متن بنر مصالح ساختمانی همخوانی دارد.

بنر لایه باز مصالح ساختمانی

طراحی بنر برای مصالح ساختمانی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ انجام شده است. فایل این بنر لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. تا شما با استفاده از نرم افزار فتوشاپ این بنر را ویرایش کنید. بنر فروش مصالح ساختمانی از انواع عکس های گوناگون استفاده شده است که شما می تواند از این عکس ها در کار های دیگرتان نیز استفاده کنید

برچسب ها: