دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر داروخانه

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
26.0MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر داروخانه

بنر داروخانه که در تصویر روبه رو شما قرار دارد یک تابلو بنر برای سردری مغازه و یا یک بیلبورد شهری می باشد. در نظر داشته باشید که تبلیغات محیطی یکی از شیوه های جذب مشتری برای کسب و کار هایتان است. شما با یک طراحی زیبا می توانید مشاغل خودتان را در ذهن مخاطب جای دهید. نمونه بنر داروخانه که در روبه روی شما قرار دارد از تمام استانداردهای چاپی و اصول چاپی بهرمند شده است و شما با خیال راحت می توانید این بنر را به چاپ برسانید.

طرح بنر داروخانه

عکس بنر داروخانه که در تصویر می بینید از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار است. زمینه این بنر به رنگ آبی تیره است. و در آن از وکتور ها و عکس های گوناگون استفاده شده است در سمت راست بنر تبلیغاتی داروخانه از عکس های دارو استفاده کرده ایم رنگ متن بنر با دقت انتخاب شده است که زیبایی بنر را دوچندان می کند.

بنر داروخانه لایه باز

بنر برای داروخانه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این بنر از انواع مختلف وکتور و عکس مرتبط با مشاغل استفاده شده است که شما با استفاده نرم افزار فوق می توانید هر تغییر که دوست داشتید روی این بنر داروخانه پیاده کنید می توانید عکس و وکتور های این بنر را تغییر دهدی و یا در طراحی های دیگرتان استفاده کنید

برچسب ها: