دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر فروشگاه موتور سیکلت

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
46.5MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر فروشگاه موتور سیکلت

بنر فروشگاه موتور سیکلت که در تصویر مشاهده می کنید به صورت یک بنر برای سردری مغازه و یا یک بنر برای بیلبورد شهری می باشد. فروشگاه موتور سیکلت و مشاغل مانند این دسته نیاز به دیده شدن دارند. و تبلیغات محیطی که از قدیم تا به امروز تاثیر به سزای دارد. فروشگاه موتور با این طرح زیبا می تواند خود را به مشتریان معرفی کند. در طراحی این بنر موتور سیکلت تمام اصول چاپی در آن رعایت شده است مانند، فرمت رنگی، رزولوشن و… که با خیال راحت می توانید این بنر را به چاپ برسانید.

طرحح بنر فروشگاه موتور سیکلت

بنر فروشگاه موتور سیکلت همان طور که در تصویر مشاهده می کنید به صورت خیلی زیبا و ساده طراحی شده است. رنگ های که در این بنر استفاده شده عمومارنگ های نارنجی و قرمز می باشد. که زمینه این بنر تلفیقی از رنگ های نارنجی و قرمز می باشد و در ضمن در زمینه این بنر نمایشگاه موتور سیکلت از وکتور های جذاب زمینه نیز استفاده شده است. و در این بنر از عکس های جذاب موتور سیکلت که به صورت دوربروی شده است نیز استفاده شده است.

بنر لایه باز فروشگاه موتور سیکلت

بنر لایه باز فروشگاه موتور سیکلت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این بنر فروشگاه موتور سیکلت که به صورت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد از انواع عکس و وکتور استفاده شده است که شما به راحتی می توانید این بنر را شخصی سازی کنید و یا عکس ها و وکتور های آن در طراحی های دیگرتان استفاده کنید و به راحتی و با خیال راحت به چاپ برسانید.

برچسب ها: