دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر لاستیک فروشی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
33.4MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر رینگ و لاستیک فروشی

بنررینگ و لاستیک فروشی که در تصویر مشاهده می کنید یک تابلوی مغازه و یا یک بیلبودر شهری می باشد. در این روز ها تبلیغات شهری نقش بسیار تاثیر گذاری در جذب مشتری دارد. علی الخصوص مشاغلی مانند لاستیک فروشی که رقابت سنگین در تبلیغات وجود دارد. در نظر نظر داشته باشید که یک طرح خوب بسیار تاثیر گذار در در روند پیشرفت شغلی

طرح تابلو لاستیک فروشی

همانطور که عکس بنر لاستیک فرشی که می بینید طرح این بنر زیبا و ساده می باشد. در طراحی این بنر از وکتور و عکس های مختلف زیادی استفاده کرده ایم. در دو طرف متقارن بنر تبلیغاتی لاستیک فروشی در وکتور های که به رنگ قرمز هست استفاده شده. و از وکتور زمینه دایره که در دو طرف طرح نیز استفاده شده است. زمینه این بنر سفید می باشد. برای تصاویر لاستیک از یک قاب دایره استفاده شده است که به جذابیت طرح اضافه می کند. و در گوشه بنر از عکس این ماشین باکیفیت نیز استفاده شده است که این تصویر دوربری شده است.

طرح لایه باز بنر لاستیک فروشی

طرح لایه باز بنر لاستیک فروشی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در نظر داشته باشد که شما با استفاده از این نرم افزار می توانید هر تغییر که خواستید روی آن انجام دهید. در طراحی این بنر از وکتور و عکس های گوناگون زیاد استفاده شده است. در نظر داشته باشید که می توانید هر تغییر که در نظرتان هست به راحتی انجام دهید. و با خیال راحت به چاپ برسانید.

برچسب ها: