دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر لوازم آرایشی و بهداشتی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
17.2MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر لوازم آرایشی بهداشتی

بنر لوازم آرایشی بهداشتی که در تصویر مشاهده می کنید یک بیلبورد و یا تابلو شهری می باشد. همانطور که می دانید بنر های تبلیغاتی یکی از تاثیر گذارترین تبلیغات می باشد. در تبلیغات های محیطی از گذشته با به امروز تاثیرات زیادی بر روی کسب و کار ها گذاشته است. مردم اعتمادی زیادی به تبلیغات محیطی می کنند. تابلو سردر مغازه یکی از حیاتی ترین وسایل هر مغازه می باشد. چون مغازه را با تابلو آن می توانید پیدا کنید. یک تابلو مغازه خوب می تواند در روند رشد کسب و کارتان کمک کند. بنر برای لوازم آرایشی که طراحی شده در آن تمامی اصول و استاندار های چاپی رعایت شده است. و شما با خیال راحت می توانید این بنر را به چاپ برسانید.

طرح بنر لوازم آرایشی

طرح بنر لوازم آرایشی و بهداشتی با استفاده از جدید ترین متد های گرافیک روز دنیا طراحی شده است. بنر تبلیغاتی لوازم آرایشی که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از رنگ های بنفش، صورتی و سیاه طراحی شده است. در این نبر از انواع عکس، افکت گرافیکی و وکتور استفاده شده است. که هر کدام از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در این بنر لوازم آرایشی برای جذابیت بیشتر از عکس های محصولات آرایشی استفاده شده است. طرح این بنر جذاب و بروز است.

بنر لایه باز لوازم آرایشی

بنر محصولات آرایشی بهداشتی که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این بنر لوازم آرایشی لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که دوست داشته باشید می توانید روی این نبر اعمال کنید.

برچسب ها: