دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر لوازم خانگی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
19.0MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر برای لوازم خانگی

بنر برای لوازم خانگی که در تصویر مشاهده می کنید که به صورت یک بیلبورد شهری و یا تابلو سردری می باشد طراحی شده است. بنر های شهری یکی از ابزار های مهم تبلیغاتی می باشد. عموم جامعه اعتماد زیادی به بنر های تبلیغاتی می کنند بنر های محیطی از گذشته تا به امروز در روند رشد کسب و کار های تاثیر مهمی داشتند. تابلو سردرمغاز یکی از حیاتی ترین ابزار های تبلیغاتی می باشد. زیرا چون مخاطبان شما در تابلو سردر مغاز شما را پیدا می کنند. یک بنر با طراحی زیبا می تواند در روند رشد کسب و کار شما تاثیر مثب بگذارد. بنر های لوازم خانگی که در سایت دورناگراف هست با طراحی های زیبا یی که دارند و تمامی استاندارد های چاپی رعایت شده اند و با خیال راحت می توانید این بنر ها را به چاپ برسانید.

طراحی بنر لوازم خانگی

بنر لوازم خانگی با استفاده از تم رنگی آبی و سفید طراحی شده است. همانطور که عکس بنر لوازم خانگی که در تصویر مشاهده می کنید در طراحی آن از انواع مختلف عکس های لوازم خانگی و وکتور های با کیفیت استفاده شده است. زمینه این بنر سفید می باشد. طرح این بنر ساده ولی در عین حال بسیار شیک می باشد.

بنر لوازم خانگی لایه باز

بنر لوازم خانگی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این بنر که فایل لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد از انواع عکس ها و وکتور های با کیفیت لوازم خانگی استفاده شده است. و شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که دوست داشته باشید می توانید انجام دهید. حتی می توانید متن بنر لوازم خانگی نیز تغییر بدهید و یا از آن در کار های دیگر تان استفاده کنید.

برچسب ها: