دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر نمایشگاه اتومبیل

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
46.2MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر نمایشگاه ماشین

بنر نمایشگاه ماشین که در تصویر مشاهده می کنید به صورت لایه باز می باشد. از این بنر برای بیلبودر های شهری و تابلو سردری می توانید استفاده کنید.تبلیغات شهری یکی از تاثیر گذارترین راه ها برای جذب مشتری و معرفی کسب کار شما می باشد. در طراحی این بنر از انواع اصول چاپی روز دنیا بهرمند شده ایم از جمله اندازه ، رزولوشن و فرمت رنگی مناسب برای چاپ می باشد.

طرح بنر نمایشگاه اتومبیل

بنر نمایشکاه خودرو به صورت خیلی ساده و زیبا طراحی شده است در طراحی این بنر از انواع وکتور ها و عکس های گوناگون استفاده شده است. زمینه این بنر سیاه و آبی استفاده شده است. زمینه این بنر چهار خانه می باشد در بنر تبلیغاتی نمایشگاه اتومبیل از عکس ماشین با کیفیت استفاده شده است. تابلو بنر نمایشگاه اتومبیل از طرح زیبا و جذابی برخوردار است.

بنر لایه باز نمایشگاه اتومبیل

بنر نمایشگاه ماشین اتومبیل با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این بنر برای نمایشگاه اتومبیل از عکس های دوربری شده نیز استفاده شده است. در نظر داشته باشید که این بنر لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. و شما می توانید از عکس ها و وکتور های آن در کار های گرافیکی دیگرتان نیز استفاده کنید و یا حتی می توانید از طرح این بنر را به دلخواه تغییرات بدهید و به چاپ برسانید.

برچسب ها: