دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر داروخانه

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
28.3MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر داروخانه

بنر داروخانه که در تصویر مشاهده می کنید یک بنر تبلیغاتی هست یعنی که می توانید به سردر مغازه و بیلبورد شهر استفاده کنید. با رقابتی شدن مشاغل شما بیش از بیش نیاز به تبلیغات موثر دارید یعنی شما برای بهتر دیده شدن نیاز دارید به تبلیغ زیبا و با کارای بالا این بنر تبلیغاتی داروخانه یک بنر زیبا که به شما کمک می کند تا بهتر دیده بشوید و از رقبا متمایز شودید. در طراحی این بنر از تمام اصول چاپی در آن رعایت شده است.

طرح بنر داروخانه

طراحی بنر داروخانه که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از متد های روز گرافیک جهان طراحی شده است این نمونه بنر داروخانه با استفاده از وکتور های طرح موج که به رنگ آبی هستند و از عکس های دوربری شده دارو استفاده شده است. تم رنگی بنر استند داروخانه با استفاده از طیف از رنگی های آبی طراحی شده است. رنگی آبی از نظر روانشناسی رنگی است در حوزه های درمانی بیشتر استفاده می شود.

بنر داروخانه لایه باز

بنر داروخانه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است یعنی این بنر لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. و شما هر تغییر که خواستید روی آن انجام دهید. همانطور که در عکس بنر داروخانه مشاهده می کنید شما می توانید از انواع عکس و وکتور های مربوط به داروخانه در این طرح پیدا کنید یعنی شما می توانید از وکتور ها و عکس های این طرح در کار های گرافیکی دیگرتان نیز استفاده کنید و یا به این طرح می توانید انواع عکس و متن اضافه کنید و به چاپ برسانید

برچسب ها: