دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر لوازم آرایشی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
44.1MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر لوازم آرایشی و بهداشتی

بنر لوازم آرایشی بهداشتی که در تصویر مشاهده می کنید یک بنر سردری با یک بیلبودر شهری می باشد. بنر های تبلیغاتی برای بهتر دیده شدن یک نیاز مبرم است.این بنر تبلیغاتی لوازم آرایشی است که شما می توانید در بیلبود های شهر و سردر مغازه استفاده کنید. استفاده از این بنر های تبلیغاتی برای مشاغل لوازم آرایشی بسیار ضروری است. و شما بهتر می توانید خودتان را به مشتری هایتان معرفی کنید.

طرح بنر لوازم آرایشی و بهداشتی

طرح بنر لوازم آرایشی که در تصویر مشاهده می کنید به صورت زیبا و خلاقانه طراحی شده است در طراحی این بنر از عکس های لوازم آرایشی استفاده شده است. در عکس بنر لوازم آرایشی که مشاهده می کنید از تم رنگی سیاه استفاده شده است و در ضمن از وکتور های صورتی برای جذابیت طرح بهرمند شده ایم که زیبایی طرح را دوچندان می کند یعنی در نظر داشته باشد که این طرح بنر لوازم آرایشی بسیاز زیبا و جذاب طراحی شده است.

بنر لوازم آرایشی لایه باز

بنر لوازم آرایشی لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. این بنر با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. و شما با استفاده از این نرم افزار می توانید هر تغییر که خواستید روی آن اتجام دهید یا حتی می توانید از متن بنر لوازم آرایشی در کار های گرافیکی دیگرتان نیز استفاده کنید.

برچسب ها: