دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

دانلود طرح لایه باز پست اینستاگرام اسپورت ماشین

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
RGB مد رنگی
1080x1080 px ابعاد
PSD نوع فایل
3.65MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

این محصول همانطور که مشاهد می کنید یک پست اینستاگرامی لایه باز است. این روزها شبکه های اجتماعی پیشرفت های زیادی کرده اند برای این در شبکه های اجتماعی بدرخشید باید محتوای قوی داشته باشید تبلیغات در شبکه های اجتماعی کار کم هزینه اما پرسود می باشد علی الخصوص شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام رشد چشم گیری داشته و باز کار خوبی برای مشاغل می باشد. در همین راستا دورناگراف در نظر دارد با تولید پست های گرافیکی را همی مشاغل آن ها را در این را یاری نمایم.

مشخصات پست اینستاگرامی اسپورت ماشین

این طرح لایه باز پست اینستاگرامی اسپورت ماشین با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده و تم این پست اینستاگرامی اسپورت ماشین رنگ قرمز می باشد که تلفیق رنگ صورتی جلوه خاصی به طرح داده است. در این طرح از عکس باکیفیت ماشن نیز استفاده شده ویژگی طرح در این است که شما می توانید این طرح پست اینستاگرامی اسپورت ماشین را در انواع مخلتف مشاغل استفاده کنید مانند مکانیکی ، صافکاری ، تعویض روغن ، نمایشگاه اتومبیل و حتی در قالب های چاپی مانند کارت ویزیت ، تراکت ، بنر مشاغل نیز می توان استفاده کرد.

  • لایه باز بودن طرح
  • تم زیبا و جذاب
  • چند منظوره بودن طرح

لایه باز بودن طرح

این طرح پست اینستاگرامی اسپورت ماشین با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است و به صورت لایه باز ذخیره شده و با پسوند psd می باشد نرم افزار فتوشاپ چند مزیت نسبت به دیگر نرم افزار ها دارد. یکی این که کار با این نرم افزار راحت می باشد و شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این پست اینستاگرامی را به راحتی ویرایش و یا تغییرات خود را اعمال کنید دگیر مزیت فتوشاپ این است که مشکل نسخه ندارد و شما با هر نسخه که دارید می توانید این طرح اجرا و ویرایش کنید.

تم زیبا و جذاب

طرح پست اینستاگرامی اسپورت ماشین به صورت خیلی زیبا و بروز طراحی شده است تم این پست اینستاگرام اسپور ماشین قرمز می باشد و در تفلیق زیبا با رنگ صورتی زمینه جذابی به وجود آورده است در این طرح از یک رنگ متفاوت مانند رنگ زرد که جذابیت طرح بالا برده استفاده کرده ایم. در این طرح پست اینستاگرامی جای متن و جای تلفن آدرس مشخص و جادار هستند. در این طرح پست اینستاگرامی از یک عکس جذاب و با کیفیت هم استفاده شده که مطابق با زمینه طرح پست اینستاگرامی می باشد. این عکس ماشین که با رنگ قرمز است زیبا دو چندانی به طرح بخشیده است

چند منظوره بودن طرح

این طرح پست اینستاگرامی اسپورت ماشین مطابق با استاندارد ها اینستاگرام طراحی شده است و از فرمت رنگی RGB پیروی می کند اندازه این طرح پست اینستاگرام اسپورت ماشین ۱۰۸۰px می باشد رزلوشن ۷۲dpi است. ولی به خاطر کیفیت بالا تصاویر و طراحی شما به راحتی می توانید این طرح را در انواع مشاغل به حتی به تنهای از اجزای طرح استفاده کنید و ا با عوض کردن فرمت رنگ از RGB به CMYK بدون افت کیفیت می توانید در قالب های چاپی مانند کارت ویزیت ، تراکت ، بنرمشاغل و… استفاده کنید

 

برچسب ها: