دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طراحی کارت ویزیت کاوراش به صورت لایه باز می باشد

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PDS نوع فایل
5.95MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت کارواش

مشخصات کارت ویزیت لایه باز کارواش

  • کاملا لایه باز و با فایل psd ارائه شده است
  • تمامی استاندارد های چاپی رعایت شده است
  • فایل به صورت زیپ(zip) ارائه شده است
  • با تمامی نسخه های فتوشاپ سازگاری دارد
  • فرمت رنگی استفاده شده CMYK می باشد
  • ابعاد طرح ۹ سانتی متر در ۶ سانتی متر می باشد

روش دانلود کارت ویزیت لایه باز کارواش

دانلود کارت ویزیت کارواش و دانلود طرح های دیگر این سایت، بسیار آسان است. در سایت دورناگراف شما می توانید به صورت تکی یا با خرید اشتراک طرح ها را دانلود کنید. فایل لایه باز کارت ویزیت کارواش به صورت فشرده شده به شما تقدیم می شود تا از مصرف بی رویه اینترنت جلوگیری شود.

طراحی کارت ویزیت لایه باز کارواش

طرح کارت ویزیت کارواش به صورت پشت رو طراحی شده است. همانطور که عکس کارت ویزیت کارواش را مشاهده می کنید این طرح بسیار جذاب و مدرن است در طرح روی کارت، عکس برای کارت ویزیت کارواش در گوشه سمت چپ گنجانده شده، که یک عکس ماشین در حال شستشوی است. زمینه کارت بیشتر از رنگ های آبی استفاده شده در بالای طرح از عکس با کیفیت آب نیز استفاده شده است. در پایین طرح از وکتور های تلفن و مکان نما برای جذابیت طرح استفاده شده. اما در پشت کارت ویزیت برای کارواش، از مینه آبی کم رنگ استفاده شده است. یک لوگوی جذاب کارواش در وسط طرح گنجانده شده است. این نمونه کارت ویزیت کارواش بسیار جذاب و مدرن است.

طرح لایه باز کارت ویزیت

کارت ویزیت کارواش psd ، با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طرحی شده است. و با حفظ لایه های طرح، برای شما این فایل را لایه باز ارائه می دهیم. لایه باز بودن این کارت به شما این امکان را فراهم می کند شما با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خودتان را به این کارت اضافه کنید.

چند منظوره بودن کارت ویزیت کارواش

قالب کارت ویزیت کارواش در انواع مختلف طرح ها می توانید استفاده کنید. حتی از متن کارت ویزیت کارواش در انواع مختلف طرح های گرافیکی خود نیز می توانید استفاده کنید. این طرح را در انواع قالب های چاپی مانند پست و استوری اینستاگرام ، تراکت ، بنر مشاغل و حتی در مشاغل دیگری مانند تعمرگاه ، صافکاری نماریشگاه اتومبیل و… استفاده کنید.

برچسب ها: