دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طراحی کارت ویزیت وکیل با عکس های مجسمه عدالت و چکش قاضی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
7.17MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

طراحی کارت ویزیت وکیل

طراحی کارت ویزیت وکیل یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. طراحی کارت ویزیت وکیل یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

طراحی کارت ویزیت وکلا اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های طراحی کارت ویزیت دفتر وکالت

کارت ویزیت وکیل دادگستری با استفاده از جدید ترین متد های روز دنیا طراحی شده است. این کارت ویزیت چند ویژگی منحصر به فرد دارد که برای شما در ادامه شرح می دهیم.

حرفه‌ای بودن طراحی کارت ویزیت وکیل پایه یک دادگستری

 طراحی کارت ویزیت وکیل دارای طراحی دو رو و به صورت عمودی می باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی طراحی کارت ویزیت کارشناس دادگستری

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های حرفه ای در طراحی کارت ویزیت کارشناس رسمی دادگستری

 کارت ویزیت کارشناس رسمی دادگستری با استفاده از رنگ های تیره طراحی شده است. متن این کارت ویزیت اغلب به صورت مشکی می باشد.

استفاده از تصاویر در طراحی کارت ویزیت مرکز وکلا

کارت ویزیت کار آموز وکالت مرکز وکلا با استفاده از عکس های لاکچری و شیک طراحی شده است. در این کارت ویزیت از تصاویر مجسمه عدالت و چکش قاضی استفاده شده است.

استفاده از فونت های خوانا در طراحی کارت ویزیت کار آموز وکالت

کارت ویزیت مشاور حقوقی با استفاده از فونت های زیبا و شیک طراحی شده است. در این کارت ویزیت از فونت نستعلیق برای نام وکیل استفاده شده است و برای دیگر متن ها هم از فونت های خوانا و لاکچری استفاده شده است.

لایه باز بودن طراحی کارت ویزیت مشاوره حقوقی

کارت ویزیت وکیل با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: