دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح بنر فروشگاه کاشی و سرامیک

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
26.7MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر کاشی و سرامیک

بنر کاشی و سرامیک که در تصویر مشاهده می کنید یک بنر تبلیغاتی می باشد. این بنر را می توانید به صورت تابلو بنر سردرمغازه نیز استفاده کنید. بیلبودر های شهری یکی از ابزار های مهم تبلیغاتی می باشند. در تبلیغات بنر های محیطی یکی از تاثیر گذار ترین تبلیغات از گذشته تا به امروز بوده و مردم اعتمادی زیادی به تبلیغات محیطی دارند. تابلو بنر، یکی از ابزار های مهم و حیاتی برای هر کسب و کار می باشد. در نظر داشته باشید که مخاطبین با تابلو شما پیدا می کند و در ذهن مخاطب جای می گیرید. به نوعی می شود گفت که تابلو سردر مغازه به عنوان شناسنامه کسب وکار می باشد. یک طرح خوب می تواد در روند رشد کسب و کار شما تاثیر مثبت بگذارد. این بنر کاشی و سرامیک با استفاده از تمامی اصول چاپی طراحی شده است. شما با خیال راحت می توانید این بنر را به چاپ برسانید.

طرح بنر فروشگاه کاشی و سرامیک

بنر کاشی و سرامیک با استفاده از جدید ترین متد های گرافیکی روز دنیا طراحی شده است. طرح ساده ولی در عین حال جذابی دارد و شما در نظر داشته باشید در در طراحی این بنر کاشی و سرامیک از المان های مختلفی استفاده شده است. در این بنر از عکس های مختلف کاشی و سرامیک استفاده شدها است که هر کدام از کیفیت بالایی برخودار هستند. تم رنگی این بنر با استفاده از رنگ های قرمز و سفید طراحی شده است.

بنر لایه باز کاشی و سرامیک

بنر کاشی و سرامیک با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این بنر لایه باز در اختیار شما قرار می دهیم. و شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که دوست داشته باشید می توانید روی این بنر انجام دهید.

برچسب ها: