دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح بنر لایه باز نقاشی ساختمان

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
90.7MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر نقاشی ساختمان

بنر نقاشی ساختمان که در تصویر مشاهده می کنید یک تابلو بنر سردر مغازه یا یک بیلبورد شهر می باشد. همانطور که می دانید از گذشته تا به امروز تبلیغات های محیطی یکی از تاثیر گذار ترین المان های تبلیغاتی می باشد. عموم مردم به تبلیغات های محیطی اعتماد بیشتری دارند. تابلو سردر مغازه یکی از المان های ضروری هر مغازه می باشد. تابلو سردر مغازه شناسنامه مغازه شما می باشد. مخاطبانتان شما با تابلویتان می شناسند و در ذهن خود نگه می دارند. یک طرح خوب بنر می تواند در روند رشد کسب و کارتان تاثیر مثبت بگذارد. این بنر نقاشی ساختمان با رعایت تمام استاندارد های چاپی طراحی شده است. و شما با خیال راحت می توانید این بنر را به چاپ برسانید.

طرح بنر نقاشی ساختمان

بنر نقاشی ساختمان از تم ساده برخوردار است. در زمینه این بنر از عکس رنگ های ساختمانی استفاده شده است که از کیفیت بالای برخوردار است. در این بنر از وکتور های به رنگ سبز نیز استفاده شده است. عکس های مختلف این بنر نقاشی ساختمان به جذابیت این بنر افزوده است. طراحی زیبا و جذابی دارد.

بنر لایه باز نقاشی ساختمان

طراحی بنر برای نقاشی ساختمان با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این بنر لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار هر ویرایشی که می خواهید روی این بنر انجام دهید. از عکس های استفاده شده در این بنر می توانید در کار های دیگرتان استفاده کنید.

برچسب ها: