دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک با طرح لاکچری

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
16.8MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وشاور املاک

کارت ویزیت نیاز مبرم هر مشاغل است. علی الخصوص شغل مشاور املاک. مشاورین املاک به خاطر این که با افراد زیادی سرکار کار دارند. کارت ویزیت یک ابزار مهم برای آن های می باشد. کارت ویزیت یک ابزار مهم تبلیغاتی و یکی از بهترین را برای معرفی است.کارت ویزیت مشاور املاک باید حاوی اطلاعات ضروری مانند نام، شماره تماس، آدرس وب سایت، و آدرس دفتر مشاور املاک باشد. همچنین می‌توان از تصاویر مرتبط با املاک در طراحی کارت ویزیت استفاده کرد.
کارت ویزیت مشاور املاک باید به گونه‌ای طراحی شود که توجه مخاطب را جلب کند و اطلاعات ضروری را به طور واضح و مختصر ارائه دهد.بنابراین، اگر مشاور املاک هستید، باید حتماً یک کارت ویزیت حرفه‌ای و تأثیرگذار داشته باشید. کارت ویزیت شما می‌تواند به شما کمک کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید و مشتریان جدیدی جذب کنید.

طرح کارت ویزیت مشاور املاک جدید

کارت ویزیتی که در این تصویر مشاهده می‌کنید، یک نمونه‌ی عالی از یک کارت ویزیت مشاور املاک لاکچری و ساده با طراحی خارجی است. این کارت از تم رنگی مشکی و طلایی استفاده می‌کند که حس لوکس و لاکچری را به مخاطب منتقل می‌کند. در طراحی این کارت از عکس‌های زیبای خانه با کیفیت با افکت‌های گرافیکی استفاده شده است که توجه مخاطب را جلب می‌کند. توضیحات و اطلاعات تماس نیز در جاهای درستی درج شده است و اندازه نوشته به خوبی رعایت شده است.

کارت ویزیت مشاور املاک لایه باز

این کارت ویزیت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است و فایل آن به صورت لایه باز در سایت برای فرش گذاشته شده است. این بدان معناست که شما می‌توانید این کارت را با توجه به نیاز خود ویرایش کنید و اطلاعات کسب و کار خود را در آن قرار دهید.

کارت ویزیت مشاور املاک جدید

کارت ویزیت مشاور املاک لاکچری و ساده با طراحی خارجی یک گزینه‌ی عالی برای مشاوران املاکی است که به دنبال یک کارت ویزیت تأثیرگذار و حرفه‌ای هستند. این کارت ویزیت می‌تواند به شما کمک کند تا برند خود را به عنوان یک مشاور املاک معتبر و حرفه‌ای معرفی کنید.

برچسب ها: