دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح کارت ویزیت دفتر وکالت طرح لاکچری و شیک

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

طرح کارت ویزیت دفتر وکالت

طرح کارت ویزیت دفتر وکالت یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. طرح کارت ویزیت دفتر وکالت یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

طرح کارت ویزیت دفتر وکالت اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های طرح کارت ویزیت دفتر وکالت

طرح کارت ویزیت وکیل از چند ویژگی جذاب و منحصر به فرد برخوردار است. این ویژگی ها را در ادامه برای شما شرح می دهیم

حرفه‌ای بودن طرح کارت ویزیت دفتر وکالت

 طرح کارت ویزیت دفتر وکالت به صورت پشت رو طراحی شده است این کارت ویزیت افقی می باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی طرح کارت ویزیت دفتر وکالت

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های جذاب و شیک در طرح کارت ویزیت وکیل

طرح کارت ویزیت وکیل دادگستری با استفاده از رنگ های سبز و طلایی طراحی شده است. این کارت ویزیت از المان های طلایی در زمینه آن استفاده شده است. در این یک طرف کارت ویزیت از رنگ سبز و در طرف دیگر کارت از رنگ سفید در زمینه استفاده شده است. که لاکچری بودن کارت ویزیت را به نمایش می گذارد

استفاده از تصاویر در طرح کارت ویزیت وکیل پایه یک

طرح کارت ویزیت وکلا با استفاده از المان ها و اشکال هندسی طراحی شده نیاز مبرم به داشتن عکس ندارد این کارت ویزیت به خودی خود بسیار شیک و جذاب طراحی شده است.

استفاده از فونت های خوانا در طرح کارت ویزیت دفتر وکالت

طرح کارت ویزیت مرکز وکلا با استفاده از فونت های جذاب و شیک طراحی شده است. فونت های به کارت رفته در این کارت ویزیت از خوانایی بالایی برخوردار است.

لایه باز بودن طرح کارت ویزیت وکلای دادگستری

کارت ویزیت دفتر حقوقی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: