دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح کارت ویزیت وکالت با طرح جدید و شیک لایه باز

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1.91MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

اهمیت کارت ویزیت برای وکلا

کارت ویزیت یک ابزار بازاریابی مهم برای وکلا است. این اولین چیزی است که بسیاری از مشتریان بالقوه از یک وکیل می بینند و می تواند تأثیر زیادی بر برداشت آنها داشته باشد.

یک کارت ویزیت حرفه ای و جذاب می تواند یک برداشت مثبت ایجاد کند و مشتری بالقوه را به یاد آوردن وکیل ترغیب کند. این می تواند به وکیل کمک کند تا در صورت نیاز به کمک حقوقی با او تماس بگیرند.

در تصویر روبرو که مشاهده می کنید یک کارت ویزیت وکالت می باشد ویژگی های آن را برای شما بیان می کنیم

  • طراحی حرفه ای: کارت ویزیت باید با برند و تصویر کلی دفتر وکالت مطابقت داشته باشد.
  • اطلاعات واضح و مختصر: کارت ویزیت باید شامل اطلاعات مهم مانند نام و نام خانوادگی، عنوان، اطلاعات تماس و زمینه های تخصصی باشد.
  • تصاویر یا نمادهای مرتبط: تصاویر یا نمادهای مرتبط می توانند به ایجاد یک کارت ویزیت منحصر به فرد و جذاب کمک کنند.
  • کیفیت بالا: کیفیت طرح کارت ویزیت وکالت باید بالا باشد و موقع چاپ کیفیت خود را حفظ کند
  • لایه باز:طرح کارت ویزیت وکالت لایه باز می باشد.

رنگ های استفاده شده در کارت ویزیت وکالت لاکچری

کارت ویزیت وکالت با استفاده از رنگ های قرمز و سیاه تشکیل شده است. در این کارت ویزیت تقارن طرح رعایت شده است. یعنی به طور مساوی از رنگ های قرمز و سیاه استفاده شده است.

طرح کارت ویزیت وکالت شیک 

این کارت ویزیت وکالت ساده با استفاده از طرح ساده ولی در عین حال شیک استفاده شده است. در طراحی این کارت ویزیت از انواع مختلف المان های گرافیکی و اشکال هندسه که به رنگ های طلایی استفاده شده است. در زمینه این کارت ویزیت از پترن های زیبا و با کیفیت استفاده شده است که برای هر رنگ از این کارت ویزیت یک پترن مختلف استفاده شده است.

استفاده از لوگو در کارت ویزیت وکیل پایه یک

در این کارت ویزیت از لوگوی مرکز وکلا استفاده شده است.استفاده از لوگوی کانون وکلا در کارت ویزیت به معنای عضویت وکیل در کانون وکلا است. این نشان دهنده آن است که وکیل دارای صلاحیت قانونی برای ارائه خدمات حقوقی است و تحت نظارت کانون وکلا قرار دارد.

لایه باز بودن کارت ویزیت وکالت خارجی

این کارت ویزیت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز این کارت ویزیت در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییری که می خواهید روی آن انجام دهید می توانید از طرح آن در کار های دیگرتان مانند پوستر، شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

برچسب ها: