دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح کارت ویزیت وکیل دادگستری رنگ های طلایی و قهوه ای

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

طرح کارت ویزیت وکیل دادگستری

طرح کارت ویزیت وکیل دادگستری یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. طرح کارت ویزیت وکیل دادگستری یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

طرح کارت ویزیت وکیل دادگستری اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های طرح کارت ویزیت وکالت

طرح کارت ویزیت وکیل با استفاده از چند ویژگی مهم طراحی شده است. در ادامه متن مختصر شرح ویژگی های آنها را برای شما می دهیم. با دانلود طرح کارت ویزیت وکالت می توانید یک طرح جذاب و شیک کارت ویزیت داشته باشید.

حرفه‌ای بودن طراحی کارت ویزیت وکلا

 طرح کارت ویزیت وکلای دادگستری دو رو طراحی شده است و به صورت افقی می باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی نمونه طرح کارت ویزیت دفتر وکالت

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های طلای و قهوه ای در طرح کارت ویزیت وکیل دادگستری

 طراحی کارت ویزیت موسسه حقوقی با استفاده از رنگ های طلای و قهو ای طراحی شده است. این کارت ویزیت از زمینه سفید استفاده شده است. المان ها و اشکال هندسی در این کارت ویزیت به رنگ های طلایی می باشد.

استفاده از تصاویر در طرح کارت ویزیت مشاوره حقوقی

کارت ویزیت مشاور حقوقی به علت ساده و شیک بودن طرح آن نیاز مبرم برای داشتن عکس ندارد در طراحی این کارت ویزیت حساسیت بر رسمی و ساده بودن آن می باشد.

استفاده از فونت های خوانا در طرح کارت ویزیت کار آموز وکالت

طرح کارت ویزیت مرکز وکلا با استفاده از فونت های رسمی و خوانا طراحی شده است. در این کارت ویزیت از فونت نستعلیق نیز استفاده شده است که جذابیت کارت را دو چندان می کند

لایه باز بودن طرح کارت ویزیت کارشناسان رسمی

کارت ویزیت کارشناسان رسمی دادگستری با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: