دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

نمونه طرح کارت ویزیت وکالت با رنگ سرمه ای و آبی روشن

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1.33MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وکالت

کارت ویزیت وکالت یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. نمونه کارت ویزیت وکیل پایه یک دادگستری یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.کارت ویزیت وکالت اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های کارت ویزیت وکالت

نمونه طرح کارت ویزیت وکالت لایه باز از چند ویژگی مهم برخوردار است که مختصر برای شما توضیح می دهیم.

حرفه‌ای بودن کارت ویزیت وکالت

کارت ویزیت وکالت باید دارای طراحی و چاپی باکیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی کارت ویزیت وکالت

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از بهترین رنگ ها برای کارت ویزیت وکالت

در این طرح کارت ویزیت وکالت از رنگ های سرمه ای تیره و آبی روشن استفاده شده است. که تلفیق این دو رنگ در کارت ویزیت وکالت نشان از اصالت و اعتماد و اطمینان می باشد.

استفاده از تصاویر در کارت ویزیت وکالت

در این کارت ویزیت وکالت از عکس استفاده نشده است و بیشتر روی سادگی رسمی بودن در طراحی پرداخته شده است. که نشان از حرفه ای بودن این طرح کارت ویزیت وکالت را بیات می کند.

استفاده از فونت های خوانا در کارت ویزیت وکالت

در این نمونه طراحی کارت ویزیت وکالت از فونت های خوانا و جذاب استفاده شده است. در طراحی این کارت ویزیت از فونت نستعلیق برای نام وکیل استفاده شده است. حتی از فونت های جذاب انگلیسی نیز استفاده شده است.

کارت ویزیت وکالت لایه باز

کارت ویزیت لایه باز با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: