دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

نمونه طرح کارت ویزیت وکیل با عکس های جذاب و با کفیت

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
4.92MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وکیل با عکس های زیبا

عکس کارت ویزیت وکیل یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. عکس کارت ویزیت وکیل یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

عکس کارت ویزیت کارشناس دادگستری اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های عکس کارت ویزیت وکیل

عکس کارت ویزیت وکیل که در بالا مشاهده می کنید با استفاده از بروز ترین متد های گرافیکی دنیا طراحی شده است. در ادامه برای شما از ویژگی های این طرح کارت ویزیت کارشناسان رسمی دادگستری توضیح می دهیم

حرفه‌ای بودن عکس کارت ویزیت کارشناس رسمی

 عکس کارت ویزیت وکیل باید دارای طراحی و چاپی باکیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی عکس کارت ویزیت وکیل

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های حرفه ای در عکس کارت ویزیت وکیل

عکس کارت ویزیت کار آموز وکالت مرکز وکلا که در بالا مشاهده می کنید با استفاده از رنگ های تیر طراحی شده است و رنگ نوشته به خاطر خوانایی بیشتر از رنگ های روشن استفاده شده است.

استفاده از عکس در کارت ویزیت وکیل

عکس های استفاده شده در این کارت ویزیت بسیار زیبا و شیک هستن این کارت ویزیت از عکس های مجسمه عدالت و ترازو استفاده شده است. که در مخاطبت اعتماد بیشتری ایجاد می کند

استفاده از فونت های خوانا در عکس کارت ویزیت وکیل

همانطور که در عکس کارت ویزیت وکیل مشاهده می کنید در این کارت ویزیت از فونت های رسمی و زیبا استفاده شده است. در این کارت ویزیت از فونت نستعلیق برای نام وکیل و برای دیگر نوشته از فونت های رسمی و خوانا تری استفاده شده است. در این کارت ویزیت از فونت های انگلیسی نیز استفاده شده است.

لایه باز بودن عکس کارت ویزیت مرکز وکلا

این کارت ویزیت کار آموز وکالت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: