دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

نمونه کارت ویزیت آژانس هواپیمایی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
26.5MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت آژانس هواپیمایی

کارت ویزیت آژانس هواپیمایی یک کارت ویزیت دو رو می باشد. کارت ویزیت ها یکی از المان های مهم تبلیغاتی برای هر کسب و کاری می باشد. کارت ویزیت یک ابزار قدرتمند برای معرفی کسب و کارتان به بقیه است. کارت ویزیت ها یک راه ارتباطی بین شما و مخاطبین شما باز می کند. کارت ویزیت ها نسبت به سایر تبلیغاتی از هزینه کمتری برخوردار است ولی در عین حال از تاثیر گذاری بیشتری دارد. یک طرح خوب کارت ویزیت می تواند در روند رشد کسب و کار شما تاثیر مهم بگذارد. عکس کارت ویزیت برای آژانس هواپیمایی مشاهده می کنید با رعایت تمام اصول چاپ طراحی شده است و با خیال راحت می توانید این کارت را به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت آژانس هواپیمایی

طرح کارت ویزیت آژانس هواپیمایی که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از جدید ترین متد های روز دنیا طراحی شده است. کارت ویزیت برای آژانس هواپیمایی با استفاده از تم رنگی آبی و سفید طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت وکتور های باکفیت که در گوشه های طرح استفاده شده است. طراحی ساده و جذابی دارد این کارت ویزیت.

کارت ویزیت لایه باز آژانس هواپیمایی

کارت ویزیت آژانس هواپیمایی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ برای طراحی استفاده شده است. فایل این طرح لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. و شما با استفاده از این نرم افزار می توانید هر تغییری که دوست داشته باشید می توانید ویرایش کنید.

برچسب ها: