دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

نمونه کارت ویزیت شیک لایه باز خارجی با رنگ های سبز و سفید

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1.33MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وکالت خارجی

کارت ویزیت وکالت خارجی یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. کارت ویزیت مشاور حقوقی یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

کارت ویزیت وکالت خارجی اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تاثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های کارت ویزیت وکالت خارجی

کارت ویزیت وکالت خارجی از ویژگی های خاصی برخوردار است که بطور خلاصه برای شما بیان می شود.

حرفه‌ای بودن طرح کارت ویزیت وکالت خارجی 

کارت ویزیت وکالت خارجی دو رو طراحی شده است و دارای طراحی و چاپی با کیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و مناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد.

خوانایی کارت ویزیت وکالت خارجی

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ ههای جذاب و رسمی برای کارت ویزیت وکالت خارجی

کارت ویزیت وکالت با استفاده از رنگ های سفید و سبز طراحی شده است طرح ساده و بروزی دار حتی از رنگ طلایی به عنوان رنگ مکمل استفاده شده است.

استفاده از تصاویر در کارت ویزیت وکالت خارجی

کارت ویزیت وکیل به خاطر داشتن طرح زیبا و ساده آن از تصاویر استفاده نشده است. در این کارت ویزیت از لوگوی مرکز کانون وکلا استفاده شده است. هدف از گذاشتن لوگو در کارت ویزیت وکالت ایجاد حس اعتماد و اطمینان در مخاطب است.

استفاده از فونت های خوانا در کارت ویزیت وکالت خارجی

کارت ویزیت وکالت شیک با استفاده از فونت های رسمی و خوانا طراحی شده است. فونت های استفاده شده متناسب با شغل وکالت می باشد و و از خوانای بالایی برخوردار هستش

کارت ویزیت وکالت خارجی لایه باز

کارت ویزیت وکالت خارجی لایه باز با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز (psd) در اختیار شما قرار می گیرد. تا شما بتوانید این کارت ویزیت را به راحتی ویرایش کنید. و از طرح این کارت ویزیت در شبکه های اجتماعی و سربرگ ها و … استفاده کنید.

برچسب ها: