دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

نمونه کارت ویزیت وکالت با طرح لاکچری مشکی و طلایی  

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1.27MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

نمونه کارت ویزیت وکالت 

نمونه کارت ویزیت وکالت  یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. کارت ویزیت کارشناس دادگستری  یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

نمونه کارت ویزیت وکالت  اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تاثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های نمونه کارت ویزیت وکالت

کارت ویزیت مرکز وکلا با طراحی خاصی که دارد دارای چند ویژگی مهم و منحصر به فرد می باشد، در ادامه به توضیح برخی از آن ها انجام می دهیم

حرفه‌ای بودن نمونه کارت ویزیت وکالت

  نمونه کارت ویزیت وکالت دو رو طراحی شده است و دارای طراحی و چاپی با کیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و مناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد.

خوانایی نمونه کارت ویزیت وکالت

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های شیک و لاکچری در  نمونه کارت ویزیت وکالت 

 کارت ویزیت وکیل پایه یک دادگستری از تم رنگی پر طرفدار مشکی و طلای استفاده شده است. رنگ غالب این کارت ویزیت سیاه می باشد و در آن از المان های گرافیکی به رنگ طلایی استفاده شده است.

استفاده از تصاویر در نمونه کارت ویزیت وکالت

 کارت ویزیت موسسه حقوقی که با داشتن یک طرح لاکچری نیاز به تصاویر ندارد. یک کارت ویزیت بسیار زیبا و بروز طراحی شده است. در این کارت ویزیت به خاطر بالابردن سطح اعتماد و اطمینان از لوگوی کانون وکلا استفاده شده است.

استفاده از فونت های خوانا در نمونه کارت ویزیت وکالت

کارت ویزیت وکیل با استفاده از فونت های خوانا و جذاب طراحی شده است. این کارت ویزیت باستفاده از این فونت حس لوکس بودن و ثروت را به مخاطب القاء  می کند.

لایه باز بودن نمونه کارت ویزیت وکالت 

کارت ویزیت  وکالت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی.

برچسب ها: