دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

نمونه کارت ویزیت وکیل با تصاویر زیبا و با کیفیت

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
4.35MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

نمونه کارت ویزیت وکیل

نمونه کارت ویزیت وکیل یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. نمونه کارت ویزیت وکیل دادگستری یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

نمونه کارت ویزیت وکیل پایه یک دادگستری اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های وکلای دادگستری

کارت ویزیت دفتر وکالت که در تصویر مشاهده می کنید از چند ویژگی مهم برخودار است که در ادامه به برخی از این ویژگی ها برای شما شرح می دهیم

حرفه‌ای دفتر حقوقی

 نمونه کارت ویزیت وکلا پشت رو طراحی شده است و به صورت افقی طراحی شده است و دارای طراحی و چاپی باکیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی نمونه کارت ویزیت دفتر حقوقی

اطلاعات تماس (آدرسو شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های حرفه ای در نمونه کارت ویزیت حقوقی

نمونه کارت ویزیت وکیل که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از رنگ های قهوه ای و سفید طراحی شده است. این کارت ویزیت رنگ سفید رنگ مکمل این کارت ویزیت محسوب می شود.

استفاده از تصاویر در نمونه موسسه حقوقی

نمونه کارت ویزیت که در تصویر بالا مشاهده می کنید با استفاده از عکس های زیبا طراحی شده است. در یک طرف کارت ویزیت از عکس چکش قاضی استفاده شده است. که از کیفیت بالایی برخوردار است.

استفاده از فونت های خوانا در نمونه کارت ویزیت مشاور حقوقی

نمونه کارت ویزیت وکیل که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از فونت های زیبا و خوانا طراحی شده است این کارت ویزیت با استفاده از فونت نستعلیق برای نام وکیل و فونت های رسمی برای دیگر نوشته ها استفاده شده است.

نمونه کارت ویزیت لایه باز وکیل

نمونه کارت ویزیت وکیل با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: