دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت آهن آلات

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
128MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت آهن آلات

کارت ویزیت آهن آلات که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت آهن آلات می باشد. همانطور که میدانید کارت ویزیت های یکی از ابزار های قدرتمند تبلیغاتی می باشد. کارت ویزیت نسبت به تبلیغات دیگر از هزینه کمتری برخوردار است. کارت ویزیت یک راه ارتباطی قدرتمند بین مخاطب و شما می باشد که به شما این امکان را می دهد که کالا و یا خدمات خود را راحت تر به مشتریان تان معرفی کنید. صاحبان مشاغل باید در نظر داشته باشند که در انتخاب طرح و جنس کارت ویزیت دقت کامل را داشته باشند تا در روند رشد کسب و کارتان رونق ببخشد. طرح کارت ویزیت آهن فروشی یک طرح جذاب و بروز است و در طراحی این کارت ویزیت از تمام اصول چاپی در آن رعایت شده است.

طرح کارت وزیت آهن آلات

کارت ویزیت آهن آلات از یک طرح ساده و خیلی جذاب طراحی شده است طرح این کارت ویزیت از زمینه زرد استفاده شده است در رویه اول کارت ویزیت آهن فروشی اسم مغاز و یک qr کد گنجانده شده است. در پشت کار ویزیت توضیحات تکمیلی به همراه شماره تلفن ها اضافه شده است و در این رویه کارت ویزیت آهن آلات از عکس با کیفیت تیر آهن نیز گنجانده شده که به زیبایی طرح افزوده است. در نظر داشته باشید که این طرح بسیار جذاب و با آخرین متد روز گرافیک طراحی شده است.

کارت ویزیت آهن آلات لایه باز

کارت ویزیت آهن آلات لایه باز با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت از عکس و وکتور های گوناگون استفاده شده است که شما با استفاده از این نرم افزار می توانید هر تغییر که دوست داشته باشید میتوانید روی آن انجام دهید. از عکس و و کتور های آن می توانید درطرح های دیگر استفاده کنید.

برچسب ها: