دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت برای آرایشگاه مردانه

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
128MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت دو رو می باشد. همانطور که میدانید کارت ویزیت یکی از ابزار های تبلیغاتی می باشد. کارت ویزیت راه ارتباطی شما و مخاطبانتان هست. مشاغل مانند آرایشگاه ها باید دقت بیشتری نسبت نجس و طرح کارت داشته باشند چون کارت ویزیت نسبت که دیگر تبلیغات هزینه کمتری دارد ولی در عین حال تاثیر گذاری بیشتری نسبت به تبلیغات دیگر دارد در نظر داشته باشید که یک طرح خوب بیانگر قدرت و هویت شغلی شما است. این کارت ویزیت آرایشگاه مردانه با استفاده از متد های روز گرافیکی طراحی شده است. و از تمام اصول چاپی در آن رعایت شده و شما با خیال راحت می توانید به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه خارجی سبک طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت از عکس و وکتور های زیادی استفاده شده است. عکس های استفاده شده در این کارت ویزیت از کیفیت بالای برخوردار است. عکس های استفاده شده در این کارت ویزیت مفهمی و زیبا هستند مخاطب با یک نگاه کوتاه می تواند به زیبایی عکس ها پی ببرد. تم رنگی این کارت ویزیت آرایشگاه مردانه با استفاده از رنگ های سیاه طراحی شده است. رنگ نوشته به خاطر تضاد رنگی از رنگ زرد استفاده شده است.

کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه مردانه

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است در طراحی این نرم افزار از عکس و وکتور های گوناکون نیز بهرمند شده ایم. و شما با استفاده از این نرم افزار می توانید هر تغییر که بخواهید روی این کارت ویزیت انجام دهید. چون فایل طراحی شده به صورت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد

برچسب ها: