دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت برای دفتر وکالت با طرح سرمه ای و طلایی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت برای دفتر وکالت

کارت ویزیت برای دفتر وکالت یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. کارت ویزیت برای کارشناس دادگستری یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

کارت ویزیت برای کارشناس رسمی دادگستری اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های کارت ویزیت برای کار آموز وکالت مرکز وکلا

کارت ویزیت مرکز وکلا با استفاده از جدید ترین متد ها طراحی شده است. این کارت ویزیت با استفاده از چند ویژگی منحصر به فرد طراحی شده است. در ادامه به برخی از ویژگی های این کارت ویزیت می پردازیم

حرفه‌ای بودن کارت ویزیت برای کار آموز وکالت

 کارت ویزیت برای دفتر وکالت باید دارای طراحی و چاپی باکیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی کارت ویزیت برای دفتر وکالت

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های حرفه ای در کارت ویزیت برای مشاوره حقوقی

کارت ویزیت مشاور حقوقی با استفاده از رنگ های سرمه ای و طلایی طراحی شده است. در این کارت ویزیت المان های گرافیکی به رنگ های طلایی و سرمه ای می باشند.

استفاده از تصاویر در کارت ویزیت برای موسسه حقوقی

کارت ویزیت حقوقی با استفاده از بروز ترین متد های گرافیکی دنیا طراحی شده است. در این کارت ویزیت به خاطر داشتن طرح خاص نیاز چندانی به عکس ندارد. و فقط از لوگوی کانون وکلا استفاده شده است.

استفاده از فونت های خوانا در کارت ویزیت برای دفتر حقوقی

کارت ویزیت وکلای دادگستری با استفاده از فونت های خوانا و رسمی طراحی شده است. در این کارت ویزیت لاکچری از فونت های نستعلیق برای نام وکیل استفاده شده است.

لایه باز بودن کارت ویزیت برای دفتر وکلا

کارت ویزیت وکلا با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: