دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت برای وکیل دادگستری با زمینه مشکی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت برای وکیل دادگستری

کارت ویزیت برای وکیل دادگستری یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. کارت ویزیت برای وکیل دادگستری یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

کارت ویزیت برای وکیل دادگستری اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های کارت ویزیت برای کارشناس دادگستری

کارت ویزیت کارشناس رسمی دادگستری از ویژگی های منحصر به فرد برخوردار است. در ادامه به برخی از این ویژگی ها می پردازیم.

حرفه‌ای بودن کارت ویزیت برای کارشناس رسمی

 کارت ویزیت برای کار آموز وکالت مرکز وکلا به صورت پشت رو طراحی شده است این کارت ویزیت به صورت عمودی طراحی شده است. باکیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی کارت ویزیت برای مرکز وکلا

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های حرفه ای در کارت ویزیت برای کار آموز وکالت

 کارت ویزیت برای مشاور حقوقی با استفاده از رنگ های مشکی و سبز طراحی شده است. در این کارت ویزیت رنگ سیاه به عنوان زمینه انتخاب شده و رنگ سبز هم رنگ مکمل آن می باشد.

استفاده از تصاویر در کارت ویزیت برای مشاوره حقوقی

کارت ویزیت موسسه حقوقی طرح خارجی و شیک دارد و نیاز مبرم برای داشتن عکس ندارد. در این کارت ویزیت سعی بر آن شده که کاملا ساده باشد. و طرح رسمی بودن آن حفظ شود.

استفاده از فونت های خوانا در کارت ویزیت برای حقوقی

کارت ویزیت برای دفتر حقوقی با استفاده از فونت های رسمی طراحی شده است. در این کارت ویزیت از فونت های خوانا و جذاب استفاده شده است. از فونت نستعلیق برای نام وکیل استفاده شده است.

لایه باز بودن کارت ویزیت برای دفتر وکالت

این کارت ویزیت برای وکیل پایه یک دادگستری با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: