دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت برق ساختمان

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
3.01MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت برق ساختمان

کارت ویزیت برق ساختمان که در تصویر روبرو مشاهده می کنید یک کارت ویزیت دو رو می باشد. کارت ویزیت های یک ابزار تاثیر گذار در صنعت تبلیغات می باشد. کارت ویزیت برق کاری ساختمان برای مشاغل سیم کشی نقش حیاتی را ایفا میکند در نظر داشته باشید که کارت ویزیت یک راه ارتباطی بین شما و مخاطبانتان است. کارت ویزیت خدمات برق ساختمان به شما کمک می کند که کسب و کار شما در ذهن مخاطب جای بگیرد. و در روند رشد کسب و کار شما تاثیر مستقیم می گذارد. نمونه کارت ویزیت برق ساختمان که در تصویر مشاهده می کنید از تمام اصول چاپی در آن رعایت شده است. شما با خیال راحت می توانید این طرح را به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت برق ساختمان

کارت ویزیت خدمات برق ساختمان از یک طرح ساده و شیک برخوردار است. تم رنگی کارت ویزیت تعمیرات برق ساختمان سفید و قرمز می باشد. در این کارت ویزیت از انواع مختلف وکتور و عکس با کیفیت استفاده شده است. طرح این کارت ویزیت بسیار زیبا و مدرن طراحی شده است. عکس های استفاده شده در این کارت یک سیم کش ساختمان می باشد که به زیبایی طرح کارت افزوده است. در سایت دورناگراف انواع کارت ویزیت برق ساختمان را می توانید مشاهده کنید.

کارت ویزیت لایه باز برق ساختمان

کارت ویزیت برق ساختمان به صورت لایه باز طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت از انواع مختلف عکس و وکتور استفاده شده است. و به صورت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. و شما می توانید این کارت رابا استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات بدهید از عکس کارت ویزیت برق ساختمان می توانید استفاده کنید و یا از متن کارت ویزیت برق ساختمان استفاده کنید

برچسب ها: