دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت تاتو ارتیست

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
7.92MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت تاتو کار

کارت ویزیت تاتو کار که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت پشت رو (دو رو) است. کارت ویزیت ها تقریبا برای هر مشاغلی لازم و مهم است. با کارت ویزیت می توانید به درستی می توانید خودتان را برای مخاطب معرفی کنید. کارت ویزیت یک راه ارتباطی بین شما و مشتریانتان باز می کند. کارت ویزیت ها نسبت به سایر تبلیغات هزینه کمتری برخودار است ولی در عین حال تاثیر گذاری بیشتری دارد. یک کارت ویزیت خوب می تواند روند رشد کسب و کارتان را افزایش دهد. کارت ویزیت تتو ارتیست که برای شما ارائه می شود با استفاده از تمامی اصول چاپی طراحی شده است.

طرح کارت ویزیت تاتو کار

کارت ویزیت ویزیت تتو ارتیست با استفاده از طراحی کلاسیک کار شده است. در طراحی این کارت ویزیت از رنگ های سفید و سیاه استفاده شده است. در این طرح از المان های دستگاه تاتو استفاده شده است. زمینه این کارت ویزیت معکس هم هستش که در یک طرف کارت سفید و طرف دیگر سیاه می باشد. متن کارت ویزیت تاتو هم به صورت معکس با زمینه می باشد. زمینه سیاه نوشته سفید و زمینه سفید نوشته ها سیاه می باشد.

کارت ویزیت لایه باز تاتو کار

کارت ویزیت تاتو کار با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این کارت ویزیت به صورت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که دوست داشته باشید می توانید بر روی این کارت ویزیت انجام دهید.

برچسب ها: