دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت زرگری

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
12.5MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت زرگری

کارت ویزیت زرگری که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت دو رو می باشد. کارت ویزیت ها یکی از ابزار های قدرتمند تبلیغاتی می باشدکه می توانید با استفاده از کارت ویزیت شما به راحتی کسب و کار تان را به مخاطبانتان معرفی کنید. کارت ویزیت یک راه ارتباطی بین شما و مخاطبتان را ایجاد می کند. کارت ویزیت نسبت به سایر تبلیغات از هزینه کمتری برخوردار است. یک کارت ویزیت خوب می تواند در روند رشد کسب و کار شما تاثیر مثبت می گذارد. این کارت ویزیت لاکچری طلا فروشی که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از تمامی استاندارد های چاپی طراحی شده است. شما می توانید این طرح کارت ویزیت را به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت زرگری

کارت ویزیت زرگری با استفاده از جدید ترین متد های گرافیک روز دنیا طراحی شده است. رنگ های استفاده شده در این کارت ویزیت از رنگ های پر طرفدار مشکی و طلایی می باشد. در این کارت ویزیت از وکتور های با کیفیت زیادی استفاده شده است که به رنگ های طلایی می باشد. زمینه این کارت سرمه تیره مایل به سیاه می باشد. از لحاظ طراحی این کارت ویزیت زرگری بسیار زیبا و مدرن می باشد.

کارت ویزیت لایه باز زرگری

کارت ویزیت زرگری که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این کارت ویزیت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. با استفاده از نرم افزار فوق شما می توانید هر تغییر که دوست داشته باشید روی این کارت می توانید انجام دهید. شما حتمی می توانید متن کارت ویزیت طلا فروشی در کار های دیگرتان نیز استفاده کنید.

برچسب ها: