دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت طلا و جواهر

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت طلا و جواهری

کارت ویزیت طلا و جواهری که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت دو رو می باشد. کارت ویزیت ها المان تبلیغاتی است. کارت ویزیت بهترین راه برای معرفی شغل شما به مشتریانتان می باشد. کارت ویزیت ها یک راه ارتباطی بین شما و مخاطب شما باز می کند. یک طرح خوب کارت ویزیت می تواند در روند رشد کسب و کار شما تاثیر مثبت بگذارد. این کارت ویزیت جواهر فروشی که در تصویر مشاهده می کنید با رعایت تمام اصول چاپی طراحی شده است.

طرح کارت ویزیت طلا

طراحی کارت ویزیت طلا فروشی که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از جدید ترین متد های گرافیکی روز دنیا طراحی شده است. تم رنگی این کارت ویزیت طلا فروشی مشکی(سیاه) و طلایی می باشد. در این کارت ویزیت از وکتور و عکس های جذاب و با کیفیت زیادی استفاده شده است. در رویه کارت ویزیت از عکس یک انگشتر زیبا و با کیفیت کار گذاشته شده است. نوشته های این کارت ویزیت هم به رنگ طلایی می باشد.

کارت ویزیت جواهری لایه باز

کارت ویزیت زرگری با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این کارت ویزیت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. در این کارت از المان های زیادی استفاده شده از جمله وکتور، عکس و … می باشد که شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که خواستید می توانید روی این کارت ویزیت انجام دهید

برچسب ها: