دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

 کارت ویزیت لاکچری لایه باز خارجی با بهترین رنگ ها برای وکالت

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1.33MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وکالت لاکچری

کارت ویزیت وکالت لاکچری یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. کارت ویزیت وکلای دادگستری یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

کارت ویزیت وکالت لاکچری اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تاثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های کارت ویزیت وکالت لاکچری

کارت ویزیت طراحی شده از چند ویژگی های مهم برخوردار است که به صورت مختصر برای شما بیان می کنیم.

حرفه‌ای بودن کارت ویزیت وکالت لاکچری

کارت ویزیت وکالت لاکچری به صورت دو رو طراحی شده است و دارای طراحی و چاپی باکیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد.

خوانایی کارت ویزیت وکالت لاکچری

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های جذاب برای کارت ویزیت وکالت لاکچری

کارت ویزیت وکالت لاکچری با استفاده از رنگ های فیروزه‌ای و سیاه طراحی شده است و در ضمناً در این طرح از خطوط طلایی نیز استفاده شده است.

استفاده از تصاویر در کارت ویزیت وکالت لاکچری

کار ویزیت وکالت با طراحی که دارد از عکس استفاده نشده است در این کارت ویزیت از لوگوی کانون وکلا استفاده شده است تمرکز اصلی در طراحی این کارت ویزیت سادگی و رسمی بودن آن می باشد.

کارت ویزیت وکالت لاکچری طراحی شده از فونت های زیبا در آن استفاده شده است

فونت های انتخاب شده در این کارت ویزیت فونت های خوانا و زیبا می باشد. برای جذابیت بیشتر از فونت نستعلیق برای نام وکیل استفاده شده است.

لایه باز بودن کارت ویزیت وکالت لاکچری

این کارت ویزیت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی.

برچسب ها: