دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت لوازم آرایشی و بهداشتی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
26.2MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت لوازم آرایشی

کارت ویزیت لوازم آرایشی که در تصویر مشاهده می کنید. یک طرح کارت ویزیت دو رو می باشد. کارت ویزیت تاثیر مستقیم بر روی روند رشد کسب و کار شما دارد. کارت ویزیت راه ارتباطی مشاغل شما با مخطبانتان هست. با این حال کارت ویزیت یکی از ابزار های قدرتمند برای تبلیغات هست ولی در عین حال کم هزینه ترین تبلیغات هم محسوب می شود. مشاغلی مانند لوازم آرایشی باید در انتخاب کارت ویزیت و طرح آن حساسیت بیشتری صرف کنند تا ارتباط خوبی با مخاطبان خود داشته باشند.

طرح کارت ویزیت لوازم آرایشی

کارت وزیت فانتزی لوازم آرایشی که در تصویر مشاهده می کنید به صورت دو تیکه طراحی شده است در سمت راست تصویر عکس های لوازم آرایشی و در سمت چپ نوشته و مشخصات مغازه درج شده است. رنگی های استفاده شده در این کارت ویزیت لوازم آرایشی صورتی و آبی است در رویه اول کارت از رنگ صورتی و در رویه دوم از رنگ آبی استفاده شده است. همخوانی طرح های پشت رو در این کارت ویزیت به رنگ های استفاده شده نیست بلکه به طرح های مشابه آن است و از رنگ های کاملا متضاد استفاده شده است. و کارت ویزیت خاص لوازم آرایشی تبدیل کرده است. و این طرح کاملا بروز و جذاب می باشد.

کارت ویزیت لوازم آرایشی لایه باز

کارت ویزیت خاص لوازم آرایشی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. کارت ویزیت لوازم آرایشی لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. و شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که دوست داشته باشید می توانید روی این طرح انجام دهید از عکس و وکتور های این طرح را تغییر دهید و یا در کار های گرافیکی دیگرتان نیز استفاده کنید

برچسب ها: