دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت لوله کشی آب

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1.91MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت لوله کشی تاسیسات

کارت ویزیت لوله کشی تاسیسات که در تصویر مشاهد می کنید یک طرح کارت ویزیت لوله کشی می باشد. کارت ویزیت های نقش به سزایی در روند رشد کسب و کار شما ایفا می کنند. کارت ویزیت یک راه ارتباطی میان شما و مخاطب شما را ایجاد می کند. کارت ویزیت ها نسبت به سایر تبلیغات هزینه کمتری را در بر می گیرد. کارت ویزیت بیان گر حرفه شما و کسب کار شما می باشد. کارت ویزیت تاسیسات و پکیج از طراحی زیبا برخوردار است و تمامی استاندارد های چاپی در آن رعایت شده است. و شما با خیال راحت می توانید یک طرح را به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت تاسیسات لوله کشی

طرح کارت ویزیت لوله کشی با استفاده از متد های روز گرافیک جهان طراحی شده است. رنگ های استفاده شده در این کارت ویزیت لوله کشی آب سفید و آبی است. در این کارت ویزیت از وکتور و های مختلف در حوزه کاری لوله کشی می باشد. وکتور در این کارت ویزیت از وکتور چرخ دنده استفاده شده است و از یک وکتور لوله ترک خورده نیز استفاده شده است. یک طرف کارت با استفاه از رنگ های آبی و طرف دیگر با رنگ های سفید طراحی شده است.

کارت ویزیت لایه باز لوله کشی

کارت ویزیت لوله کشی آب با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت از وکتور های با کیفیت زیادی استفاده شده است. فایل از کارت ویزیت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. شما می توانید از اجزای این کارت ویزیت در طرح های دیگر تان نیز استفاده کنید. و حتی از متن کارت ویزیت لوله کشی نیز می توانید استفاده کنید.

برچسب ها: