دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت محصولات آرایشی بهداشتی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
12.46MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت لوازم آرایشی

کارت ویزیت لوازم آرایشی و بهداشتی که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت پشت رو می باشد. کارت ویزیت های ابزاری برای معرفی کسب و کار می باشد و یکی از ابزار های قدرتمند تبلیغات می باشد. یک کارت ویزیت خوب یک امکانات رو دارد که مشاغل را به بهترین شکل به مخاطب معرفی می کند. کارت ویزیت ها نسبت به سایر تبلیغات از هرینه کمتری برخوردار است. ولی در عین حال تاثیر گذاری بیشتری دارد. یک کارت ویزیت خوب می تواند در روند رشد کسب و کارتان اهمیت داشته باشد. این نمونه کارت ویزیت لوازم آرایشی بهداشتی که در تصویر روبرو مشاهده می کنید با رعایت تمامی اصول چاپی طراحی شدها است و شما می توانید با خیال راحت این کارت ویزیت را به چاپ برسانید.

نمونه کارت ویزیت لوازم آرایشی

کارت ویزیت لوازم ارایشی بهداشتی با استفاده از المان های زیادی طراحی شده است. در واقعا طرح این کارت ویزیت بسیار زیبا و مدرن طراحی شده است. در این طراحی از رنگ های بنفش بیشتر استفاده شده است. تم رنگی کارت ویزیت فانتزی لوازم آرایشی بنفش تیره می باشد. در این کارت ویزیت از عکس های با کیفیت نیز استفاده شده است. و از وکتور های گوناگون برای جذابیت کارت ویزیت استفاده شده.

کارت ویزیت لوازم آرایشی لایه باز

کارت ویزیت لوازم آرایشی و بهداشتی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت(که فایل لایه باز آن در اختیار شما قرار می گیرد) از انواع وختلف المان های طراحی مانند وکتور و عکس استفاده شده است. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید هر تغییر که خواستید روی آن انجام دهید.

برچسب ها: