دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت مشاور املاک لاکچری

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
7.42MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت مشاور املاک

کارت ویزیت مشاور املاک یکی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی برای این کسب و کار است. یک کارت ویزیت خوب باید اطلاعات ضروری را به‌صورت مختصر و مفید در اختیار مخاطب قرار دهد و در عین حال، طراحی زیبا و چشم‌نواز داشته باشد.
این کارت ویزیت مشاور املاک که در سایت دورناگراف موجود است، یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال یک کارت ویزیت جدید، ساده و لاکچری هستند. این کارت ویزیت به صورت پشت رو طراحی شده است و اندازه آن ۹ در ۶ سانتی‌متر است. رزولوشن این طرح ۳۰۰ دیپیا است و اطلاعات و نوشته‌های یک مشاور املاک به خوبی در آن درج شده است.

طرح کارت ویزیت مشاور املاک

نام و عنوان مشاغل در دو طرف کارت ویزیت درج شده است. شماره تماس و آدرس مشاور املاک با نماد‌های آنها درج شده است. طرح این کارت ویزیت با استفاده از رنگ‌های سفید و آبی طراحی شده است. در این کارت ویزیت از فونت‌های بسیار زیبا برای طراحی این کارت ویزیت استفاده شده است. نام مشاور املاک با فونت شکسته فارسی طراحی شده است و دیگر نوشته‌ها هم از فونت‌های زیبای فارسی استفاده شده است.

در این کارت ویزیت مشاور املاک از عکس‌های با کیفیت خانه ویلایی استفاده شده است. عکس‌های استفاده شده از کیفیت بالایی برخوردار هستند و طراحی این کارت به گونه‌ای است که در دو طرف کارت از نصف فضا برای عکس و از نصف دیگر برای نوشته استفاده شده است.

طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک

این کارت ویزیت مشاور املاک با استفاده از نرم‌افزار فتوشاپ طراحی شده است و به صورت لایه باز ارائه شده است. مزیت کارت ویزیت لایه باز این است که شما می‌توانید به راحتی اطلاعات و نوشته‌های آن را تغییر دهید و آن را مطابق با نیاز خود سفارشی‌سازی کنید. همچنین، طراحی این کارت متناسب با چاپ است و شما می‌توانید آن را در انواع مختلف کارت ویزیت لمینت، کتان، سلفون براق و مات به چاپ برسانید.
اگر به دنبال یک کارت ویزیت جدید، ساده و لاکچری برای کسب و کار خود هستید، این کارت ویزیت مشاور املاک گزینه مناسبی برای شما است.

برچسب ها: