دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت موبایل فروشی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
2.86MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت موبایل فروشی

کارت ویزیت موبایل فروشی که در تصویر روبرو مشاهده می کنید به صورت دورو می باشد. طراحی بسیار زیبا و جذابی نیز دارد.کارت ویزیت برای موبایل که طراحی شده از تمام استاندار های چاپی در آن رعایت شده است. و شما می توانید این طرح کارت ویزیت را در انواع کارت ویزیت ها به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت موبایل فروشی

کارت ویزیت موبایل فروشی همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید به صورت پشت رو طراحی شده است. تم رنگی کارت ویزیت موبایل شک رنگ سفید می باشد. این کارت ویزیت از عکس های با کیفیت و جذاب موبایل بهرمند شده است. این کارت ویزیت خاص موبایل به خاطر طراحی منحصر به فرد آن از جذابیت بالای برخوردار است عکس های این کارت ویزیت تعمیرات موبایل بسیار زیبا است و می توانید در کار های دیگرتان نیز از این عکس ها استفاده کنید در روی اول کارت ویزیت مغازه موبایل از عکس موبایل های آیفون استفاده شده است که به صورت دایره وار چیده شده و یک حالت سه بعدی به مخاطب دست می دهد ولی در پشت کارت از یک عکس دیگر موبایل آیفون بهرمند شده است. طرح این کارت ویزیت لوازم جانبی موبایل بسیار ساده و شیک است.

کارت ویزیت لایه باز موبایل فروشی

کارت ویزیت موبایل فروشی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. و فایل لایه باز این کارت ویزیت در اختیار شما قرار می گیرد یعنی شما می توانید با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که خواستید روی این کارت ویزیت انجام دهیدی یا حتی متن کارت ویزیت موبایل فروشی نیز می توانید استفاده کنید

برچسب ها: