دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت وکالت طراحی ساده و شیک با رنگ های آبی و سفید

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1.94MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

اهمیت کارت ویزیت برای هر کسب کار

همانطور که میدانید کارت ویزیت یکی از ابزار های مهم برای تبلیغات می باشد. کارت ویزیت یک فرصت عالی برای دارندگان کسب و کار ایجاد می کند.

کارت ویزیت برای وکلا چقدر مهم است.

همانطور که در بالا اشاره شده کارت ویزیت برای اکثر مشاغل بسیار مهم و ضروری است. علی الخصوص مشاغلی مانند وکلا. داشتن یک کارت ویزیت خوب می تواند تاثیر مهمی بر روی شغل وکالت داشته باشد.

از تاثیر داشتن کارت ویزیت برای وکلا

 • توجه افراد را جلب کند: کارت ویزیت یک وکیل اولین چیزی است که افراد هنگام ملاقات با شما می بینند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که توجه آنها را جلب کند.
 • اطلاعات مهم را در اختیار افراد قرار دهد: کارت ویزیت شما باید اطلاعات مهمی مانند نام، عنوان، شماره تلفن، آدرس ایمیل و آدرس وب سایت شما را در اختیار افراد قرار دهد. این اطلاعات به آنها کمک می کند تا با شما تماس بگیرند یا اطلاعات بیشتری در مورد کسب و کار شما کسب کنند.
 • یک تصویر حرفه ای از شما ایجاد کند: کارت ویزیت شما می تواند به شما کمک کند تا یک تصویر حرفه ای از خود ایجاد کنید. با طراحی یک کارت ویزیت با کیفیت بالا، می توانید به افراد نشان دهید که کسب و کار شما معتبر و قابل اعتماد است.

با توجه به توضیحات بالا می توانیم درک درستی از اهمیت کارت ویزیت بر روی کسب کار داشته باشیم. داشتن کارت ویزیت بر روی مشاغل تاثیر میگذارد ولی این رو هم در نظر داشته باشید که یک طرح لاکچری و شیک میتواند این تأثیر را دو چندان کند. همان طور که در تصویر روبرو مشاهده می کنید این محصول یک کارت ویزیت برای وکلا می باشد که از ویژگی های مهم که عبارت اند از

 • کیفیت برای چاپ
 • خوانایی
 • سادگی
 • تطابق با هویت مشاغل
 • اطلاعات تماس
 • رنگ های متعادل استفاده از تصاویر و طرح های گرافیکی

کارت ویزیت پایه یک دادگستری مناسب برای چاپ

طرح کارت ویزیت وکالت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. اندازه این طرح ساده ۹ در ۶ سانتی متر می باشد با رزولوشن ۳۰۰ است. و چون برای چاپ این نمونه کارت ویزیت وکالت طراحی شده است از فرمت رنگی CMYK استفاده شده است که مناسب برای چاپ دیجیتال و افست می باشد. فایل این کارت ویزیت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید هر ویرایشی که دوست داشته باشید روی این کارت ویزیت انجام دهید از المان های گرافیکی آن می توانید در کار های دیگر گرافیکی خوب استفاده کنید و یا حتی می توانید در در شبکه های اجتماعی نیز استفاده کنید.

خوانایی بالای این کارت ویزیت

خوانایی یک کارت ویزیت از نکات ضروری است. مخاطب شما باید به راحتی نوشته و اطلاعات تماس شما را بخواند. یک کارت ویزیت خوب همیشه از فونت های ساده و شیک استفاده می کند شماره های تماس و آدرس در جا های درست باید درج شود بزرگی و کوچکی نوشته بر حسب ضروری بودن باید باشد. در این کارت ویزیت تمامی این نکات رعایت شده است نام وکیل بزرگتر از سایر نوشته است پایین نوشته عنوان شغل نوشته شده است و بعد از آن شماره تماس و آدرس درج شده است. توجه داشته باشید که در یک طرف فارسی و انگلیسی می باشد.

سادگی کارت ویزیت که مناسب برای وکلا

از قدیم تا به امروز کارت ویزیت های ساده، خواهان زیادی داشته است کارت ویزیت هرچقدر ساده تر باشد بهتر دیده می شود در طراحی یک کارت ویزیت وکالت باید سعی برای این باشد که طرح کارت ویزیت حداکثر از توضیحات اضافه پرهیز کند. توضیحات مختصری داشته باشد. که در این کارت ویزیت این مثل به بهترین شکل اعمال  شده است. که تنها دو خط توضیحات برای وکالت نوشته شده است. کم بون توضیحات این مزیت را دارد که دست طراح باز است و زیبا ترین کار خود را می تواند ارائه دهد.

تطابق با هویت شغلی کارت ویزیت وکالت

طرح کارت ویزیت باید به گونه ای باشد که به شغل آن طرف بیاد. یعنی کسی که شغل صافکاری دارد و کسی که وکیل است کارت ویزیت های این دو شغل به اضافه این که متن گوناگونی دارند باید طرح های متفاوتی نیز داشته باشند. که در این کارت ویزیت که مشاهده می کنید این مورد هم به خوبی رعایت شده است. و شما این طرح را به هر کسی نشان بدهید خیلی کم احتمال دارد که بگوید این کارت ویزیت یک صافکاری یا نمایشگاه اتومبیل است. 

درج اطلاعات ضروری بر روی کارت ویزیت 

درج اطلاعات در کارت ویزیت ها خیلی مهم است و شاید می توان گفت که اکثر صاحبان مشاغل به خاطر درج اطلاعات تماس کارت ویزیت چاپ می کنند. چون کارت ویزیت یکی از راه های ارتباطی بین شما و مخاطب شما است.

استفاده از رنگ مناسب و جذاب برای کارت ویزیت وکالت 

رنگ ها تأثیر زیادی در ذهن انسان ها خواهد گذاشت رنگ های استفاده شده در این کارت ویزیت رنگ های آبی و سفید می باشد.رنگ آبی در کارت ویزیت نشان از

 • اعتماد
 • قابلیت اطمینان
 • آرامش

استفاده از رنگ آبی در کارت ویزیت برای کسب و کارهایی که می خواهند تصویری حرفه ای، قابل اعتماد و قابل اعتماد از خود ارائه دهند، مناسب است. این رنگ همچنین می تواند برای کسب و کارهایی که می خواهند حس آرامش و اعتماد به نفس را به مخاطب منتقل کنند، مفید باشد.

عموما رنگ آبی برای مشاغل مانند حقوقی،مالی، فناوری و غیره استفاده می‌شود. و در این کارت ویزیت وکالت برای جذب اطمینان و اعتماد از رنگ آب استفاده شده است.

طرح کارت ویزیت و المان های گرافیکی

طرح کارت ویزیت وکالت باید به گونه ای باشد که تصویری حرفه ای، قابل اعتماد و قابل اعتماد از وکالت در ذهن مخاطب ایجاد کند. در این کارت ویزیت از طرح های موجی استفاده شده است.استفاده از طرح های موجی در کارت ویزیت وکالت برای وکلایی که می خواهند تصویری مدرن، خلاق و نوآورانه از خود ارائه دهند، مناسب است. این طرح ها همچنین می توانند برای وکیلان که می خواهند حس تحرک، پویایی و تغییر را به مخاطب منتقل کنند، مفید باشد در این کارت ویزیت وکالت لاکچری لایه باز از لوگوی مرکز وکلا نیز استفاده شده است. که حس اعتماد را در مخاطب بیشتر می کند.

نتیجه گیری

این کارت ویزیت برای وکلایی هست که می خواهند در ذهن مخاطب تصویر ماندگاری داشته باشند خیلی مناسب است.

برچسب ها: