دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

دانلود: کارت ویزیت وکالت لاچری

ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
4.53MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وکالت جدید

کارت ویزیت وکالت جدید که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت دو رو می باشد. همانطور که می دانید کارت ویزیت ها یک از ابزار های قدرتمند برای تبلیغات می باشد. کارت ویزیت ها نسبت به سایر تبلیغات از هزینه کمتری برخوردار است. کارت ویزیت یک راه ارتباطی بین شما و مخاطب شما را برقرار می کند. مشاغل مانند وکلا که کارت ویزیت یکی از اساسی ترین ابزار های تبلیغاتی می باشد. کارت ویزیت یک وکیل هویت شغلی او را نشان می دهد. یک طرح خوب کارت ویزیت می تواند روند رشد کسب و کار را سهولت می بخشد.این کارت ویزیت وکالت خارجی که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از تمامی استاندار های چاپ طراحی شده است و شما هیچ مشکلی در خصوص چاپ این کارت ویزیت نخواهید داشت.

طرح کارت ویزیت وکالت شیک

کارت ویزیت وکالت که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت با طراحی جذاب و شیک می باشد. کارت ویزیت دفتر وکالت از این طرح با زمینه سیاه و نوشته های طلایی استفاده شده است. در این کارت ویزیت از وکتور لوگوی مرکز کانون وکلا نیز استفاده شده است. در پشت کارت ویزیت از عکس چکش قضاوت استفاده شده است.

کارت ویزیت لایه باز وکالت

کارت ویزیت کار آموز وکالت مرکز وکلا که درتصویر مشاهده می کنید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این کارت ویزیت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که دوست دارید می توانید انجام دهید. از عکس و وکتور های این کارت ویزیت می توانید در طرح هی دیگرتان نیز استفاده کنید.

اشتراک گذاری
محصولات مرتبط