دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت وکالت لاکچری لایه باز خارجی با بهترین سیاه و سفید

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1.38MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وکالت

کارت ویزیت وکالت یکی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی برای وکلاست. این کارت حاوی اطلاعات ضروری مانند نام و نام خانوادگی وکیل، شماره تماس، آدرس دفتر وکالت، و سایر اطلاعات تماس است. کارت ویزیت وکالت باید به گونه‌ای طراحی شود که توجه مخاطب را جلب کند و اطلاعات ضروری را به طور واضح و مختصر ارائه دهد

کارت ویزیت وکالت لاکچری لایه باز خارجی با ابعاد استاندارد در طراحی شده است. اندازه این کارت ویزیت ۹ در ۶ سانتی متر می باشد و به صورت افقی طراحی شده است. فرمت رنگی این کارت ویزیت CMYK می باشد که مناسب برای چاپ افست و دیجیتال است. طراحی این کارت ویزیت تمامی استاندارد های چاپی در آن رعایت شده است. و شما می توانید این کارت ویزیت را در انواع مختلف جنس به چاپ برسانید مانند لمینت، کتان، پی وی سی و… .

درج اطلاعات ضروری برای کارت ویزیت وکالت

اطلاعات ضروری برای یک کارت ویزیت وکالت عنوان شغل، نام، شماره تلفن و آدرس می باشد که به درستی در این کارت ویزیت درج شده است. عنوان شغل “وکیل پایه یک دادگستری” به صورت فارسی و انگلیسی در بالای کارت ویزیت نوشته شده است. نام وکیل به صورت فارسی و انگلیسی در زیر عنوان شغل نوشته شده است. شماره تلفن و آدرس دفتر وکالت نیز در دو طرف کارت ویزیت نوشته شده است.

رنگ های استفاده شده در این کارت ویزیت وکیل پایه یک دادگستری

رنگ های استفاده شده در این کارت ویزیت عمدتا سیاه و سفید می باشد. زمینه این کارت ویزیت به رنگ سیاه است. از رنگ سفید برای نوشتن اطلاعات و طرح های گرافیکی استفاده شده است. استفاده از رنگ های سیاه و سفید در این کارت ویزیت باعث ایجاد حس لاکچری و رسمیت شده است.

طرح و تصاویر استفاده شده در این کارت ویزیت وکالت

طرح این کارت ویزیت ساده ولی در عین حال زیبایی دارد. از المان های گرافیکی زیادی از جمله ترازو و اشکال هندسی استفاده شده است. این المان ها به رنگ سفید هستند و در زمینه سیاه کارت ویزیت جلوه زیبایی پیدا کرده اند. استفاده از این المان ها باعث ایجاد حس اعتماد و اطمینان در مخاطب می شود.

فونت های استفاده شده در این کارت ویزیت وکالت لاکچری

فونت های استفاده شده در این کارت ویزیت فونت های رسمی و مناسب برای کارت ویزیت وکلا می باشند. فونت های استفاده شده از خوانایی بالایی برخوردار هستند. عنوان و نام وکیل بزرگ تر از سایر فونت ها نوشته شده است. این فونت ها باعث ایجاد حس حرفه ای بودن در کارت ویزیت می شود.

طراحی این کارت ویزیت وکالت ساده با کدام نرم افزار انجام شده

این کارت ویزیت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید هر تغییر که خواستید روی این کارت ویزیت انجام دهید.

کلام آخر

کارت ویزیت وکالت لاکچری لایه باز خارجی یک انتخاب عالی برای وکلایی است که به دنبال یک کارت ویزیت حرفه ای و موثر هستند. این کارت ویزیت با طراحی زیبا و استفاده از رنگ های مناسب، حس لاکچری و رسمیت را در مخاطب ایجاد می کند. همچنین، اطلاعات ضروری در این کارت ویزیت به طور واضح و مختصر درج شده است.

برچسب ها: