دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت وکالت لایه باز با تصاویر شیک و لاکچری مجسمه عدالت 

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
634KB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وکالت لایه باز

کارت ویزیت وکالت لایه باز یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. کارت ویزیت حقوقی لایه باز یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

کارت ویزیت وکالت لایه باز اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تاثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های کارت ویزیت وکالت لایه باز

کارت ویزیت دفتر حقوقی لایه باز از طرح خاص و زیبا برخوردار است که چند مورد از ویژگی های این کارت برای شما بیان می شود.

حرفه‌ای بودن کارت ویزیت وکالت لایه باز

کارت ویزیت وکالت لایه باز دورو طراحی شده است و به صورت افقی می باشد و دارای طراحی و چاپی با کیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در ۶ طراحی شده است و مناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی کارت ویزیت وکالت لایه باز

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های حرفه ای در کارت ویزیت وکالت لایه باز

کارت ویزیت دفتر حقوقی از رنگ سیاه برای کارت زمینه انتخاب شده است. این کارت ویزیت با نوشته که به رنگ طلایی هستند یک منظره زیبایی به وجود آورده است.

استفاده از تصاویر در کارت ویزیت وکالت لایه باز

کارت ویزیت وکیل لایه باز از تصاویر زیبا و با کیفیت ایتفاده شده است در یک طرف کارت ویزیت از مجسمه عدالت با ترازو و شمشیر استفاده شده و در طرف دیگر از مجسمه عدالت با چشمای بسته استفاده شده است.

استفاده از فونت های خوانا در کارت ویزیت وکالت لایه باز

کارت ویزیت وکلای لایه باز در طرح آن از فونت نستعلیق برای نام وکیل و از فونت های ساده برای دیگر نوشته استفاده شده است.

لایه باز بودن کارت ویزیت وکالت لایه باز

کارت ویزیت وکالت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی.

برچسب ها: